Logo Pracuj.pl

Inżynier Robotyki Offline

QT Swiss Engineering Sp. z o.o.O firmie

  • Jelenia Góra
    Jelenia Góra, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Symulacja stanowisk zrobotyzowanych w środowisku 3D (Delmia V5 Robotics, Process Simulate/Proces Designer)
  • Tworzenie konceptów zrobotyzowanych procesów oraz optymalizacja czasu cyklu.
  • Dobór narzędzi oraz zapewnienie technologicznej wykonywalności procesów (zgrzewanie, klejenie, nitowanie, etc.).
  • Implementacja funkcji bezpieczeństwa na robotach.
  • Kalibracja symulacji do istniejącej linii produkcyjnej.
  • Sporządzanie dokumentacji.
  • Współpraca z innymi działami m.in. Planowania, Konstrukcji, Robotyki online.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane mechaniczno - technologiczne, np. Automatyka i Robotyka, Mechatronika, Mechanika i Budowa Maszyn
  • Znajomość języka angielskiego i/lub języka niemieckiego min. w stopniu komunikatywnym
  • Mile widziane doświadczenie w branży robotycznej lub automotive
  • Mile widziana gotowość do wyjazdów służbowych.

To oferujemy

  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
  • Uczestnictwo w realizacji międzynarodowych projektów dla renomowanych Klientów
  • Przeszkolenie w zakresie symulacji oraz stosowanego oprogramowania
  • Możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Możliwość wyjazdów służbowych na linie produkcyjne samochodów na całym świecie
  • Karta Multisport, prywatna opieka medyczna oraz inne profity pracownicze

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • program emerytalny
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • program rekomendacji pracowników

QT Swiss Engineering Sp. z o.o.

Praca w QT Swiss Engineering to przede wszystkim styczność z najnowszymi technologiami w branży automotive oraz realizacja projektów dla najbardziej prestiżowych klientów, takich jak Audi, BMW, Tesla, Volkswagen, Lexus, Mercedes, Jaguar oraz wielu innych.

Obecnie zatrudniamy już ponad 750 osób, a międzynarodowe doświadczenie i szeroki zakres kompetencji high-tech pozwalają nam podejmować coraz śmielsze wyzwania biznesowe.

Inżynier Robotyki Offline, Jelenia Góra