Inżynier robotyki online

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 09.11.2018
  • Ważna jeszcze 19 dni (do 09.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy Ahead Professionals - znajdujemy diamenty i dbamy o to, żeby znalazły się w dobrych rękach. Wywodzimy się z Job Impulse, a nasze korzenie sięgają 2006 roku. Zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu i daj nam o siebie zadbać.
    Miejsce pracy: Poznań

    Zadania:

    • Programowanie online robotów przemysłowych (KUKA, Fanuc)
    • Programowanie robotów online (Mercedes Sindelfingen/Wagon, Vinfast Wietnam)
    • Konfiguracja, uruchamianie i testowanie dostarczanych rozwiązań
    • Sporządzanie dokumentacji technicznej

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe kierunkowe (automatyka i robotyka, budowa maszyn, mechatronika)
    • Co najmniej rok doświadczenia
    • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w branży automotive
    • Znajomość programowania robotów
    • Mile widziane certyfikacje ze standardów
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywny
    • Znajomość programów: MS Office
    • Mile widziane: Delmia / Process Simulate, programowanie VBA (np. Excel), programowanie C#
    • Prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie + rozbudowany system premiowy,
    • Umowę o pracę na okres próbny, następnie czas nieokreślony,
    • Specjalistyczne szkolenia, wprowadzenie i wdrożenie w standardy branżowe,
    • Uczestnictwo w realizacji międzynarodowych projektów dla renomowanych Klientów
    • Możliwość kształcenia, rozwoju oraz awansu w firmie o pozycji lidera na rynku
    • Możliwość poznania najnowszych technologii w branży motoryzacyjnej na całym świecie!
    • Diety w wysokości 49 Euro za każdy dzień pracy
    • Szeroki pakiet benefitów
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez administratora danych osobowych – Job Impulse Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Ptasiej 10, zawartych w moim CV w celu przeprowadzenia bieżącego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Job Impulse Polska Sp. z o.o. Podanie danych jest dobrowolne, a podstawą prawną przetwarzania danych jest art 6 ust.1 lit. a) RODO czyli moja zgoda. Dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom zajmującym się obsługą informatyczną Job Impulse Polska Sp. z o.o. oraz podmiotom wspierającym Job Impulse Polska Sp. z o.o. w prowadzeniu rekrutacji – zewnętrzne podmioty rekrutujące.

    Wiem, że mam prawo do wycofania zgody w każdej chwili co pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Dane nie będą przekazywane do państw trzecich ani organizacji międzynarodowych.

    Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody w celach rekrutacyjnych, a po jej odwołaniu - przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Job Impulse Polska Sp. z o.o. dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

    W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt z naszym Inspektorem Ochrony Danych: [email protected]