FM Logistic

Inżynier Rozwiązań Logistycznych i Analiz Biznesowych (Solution Design Engineer)

FM LogisticO firmie

  • śląskie

    śląskie
  • Ważna jeszcze 11 dni
    do: 19 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie i wycena innowacyjnych, a zarazem realistycznych rozwiązań logistycznych w ramach udziału w postępowaniach przetargowych w obszarze logistyki kontraktowej.

  • Ścisła współpraca z zespołem sprzedaży, wsparcie w aspektach technicznych oraz udział w prezentacjach ofertowych.

  • Współpraca z innymi działami w celu zebrania wymaganych danych wejściowych.

  • Analiza danych klienta oraz dokumentacji przetargowej w celu uzyskania optymalnego rozwiązania logistycznego w zakresie procesów, przepływu materiałów, metod magazynowania oraz zasobów i kosztów.

  • Odwiedzanie przyszłych klientów w celu zrozumienia ich potrzeb oraz procesów biznesowych.

  • Uczestniczenie we wdrożeniach opracowywanych rozwiązań logistycznych w ramach wygranych postępowań przetargowych.

Nasze wymagania

  • Min. 2 – letnie doświadczenie w projektowaniu i wycenie rozwiązań logistycznych w obszarze magazynowym.

  • Umiejętność projektowania procesów i layout’u magazynu pod kątem efektywności operacji magazynowych i wypełnienia.

  • Doświadczenie w tworzeniu i praktycznym wykorzystaniu modeli kosztowych.

  • Znajomość MS Excel oraz bardzo dobre umiejętności analityczne.

  • Mile widziana znajomość programów wspomagających projektowanie typu CAD.

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

  • Umiejętności skutecznego komunikowania się z osobami na różnych szczeblach organizacji oraz silna orientacja na klienta.

  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do podróży służbowych.

To oferujemy

  • Unikalna możliwość rozwoju kariery w międzynarodowym środowisku jednej z największych firm logistycznych działających na rynku od 1967 roku.

  • Szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne, kursy, konferencje.

  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzeń oraz motywacyjny program premiowy.

  • Prywatna opieka medyczna z możliwością rozszerzenia i objęcia członków rodziny.

  • Ubezpieczenie na życie z możliwością rozszerzenia i objęcia ochroną członków rodziny.

  • Pakiet świadczeń z funduszu socjalnego.

  • Karty sportowe (dotowane przez firmę) i drużyny sportowe np. drużyna kolarska.

  • Stabilność zatrudnienia.

  • Zniżki dla pracowników na wybranych stacjach benzynowych.

  • Programy, inicjatywy i działania CSR w obszarach takich jak środowisko, zaangażowanie i rozwój społeczności.

  • Przyjazna atmosfera, różnorodne i międzynarodowe środowisko pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • paczki świąteczne

  • karta Multisport

FM Logistic

FM Logistic Centralna Europa jest częścią Grupy FM, globalnego lidera rozwiązań logistycznych powstałego we Francji, obecnego dzisiaj na 3 kontynentach, w 14 krajach na świecie. W regionie Centralnej Europy firma działa w 4 krajach: w Polsce, Czechach, na Słowacji i na Węgrzech.

FM Logistic CE posiada 19 platform logistycznych, 24 magazyny przeładunkowe i zatrudnia ponad 5 500 pracowników. Dysponuje łącznie ponad 750 000 mkw. powierzchni magazynowej tworząc ponad 1 000 000 miejsc paletowych, a także flotą ok. 2 500 pojazdów.

Jako czołowy operator logistyczny w regionie, firma oferuje swoim klientom usługi związane z magazynowaniem, składowaniem, co-manufacturingiem, co-packingiem oraz transportem i dystrybucją towarów. W ostatnich latach uwaga organizacji jest skoncentrowana na kompleksowych rozwiązaniach dla łańcucha dostaw wspierających klientów we wdrażaniu ich strategii omnichannel.

Więcej informacji na temat firmy dostępnych pod adresem: www.fmlogistic.pl

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje