Ta oferta pracy jest nieaktualna od 168 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Rozwoju Dostawców

  • Opalenica, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 07.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PAS Polska Sp. z o.o. należy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw produkcyjnych, lidera w produkcji wysoce zaawansowanych technologicznie podzespołów do sprzętu AGD. Produkcja w Polsce odbywa się w dwóch lokalizacjach: w Opalenicy i w Łodzi, w których zatrudniamy łącznie ponad 1000 osób.

    Obecnie do naszego zakładu w Opalenicy poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Opalenica
    Nr. ref. PAS/QM/01/2017

    Obowiązki

    • kwalifikowanie nowych oraz rozwój obecnych dostawców
    • współpraca z dostawcami; coaching w celu zapewnienia pożądanego poziomu jakości wytwarzanych komponentów oraz procesów produkcyjnych
    • przeprowadzanie audytów jakościowych u dostawców
    • inicjowanie, wprowadzanie i kontrola stopnia wykonania działań optymalizacyjnych u dostawców
    • okresowa ocena i raportowanie jej wyników
    • ścisła współpraca z działem zakupów oraz centralą Grupy PAS w kwestii dostawców
    • prowadzenie negocjacji i rozmów biznesowych z dostawcami oraz klientami w kwestiach dostawców
    • prowadzenie dokumentacji
    • ścisła merytoryczna współpraca z osobą odpowiedzialną za zarządzanie reklamacjami u dostawców
    • optymalizacja procesów w oparciu o nowoczesne narzędzia i metody zarządzania jakością

    Wymagania

    • wykształcenie wyższe techniczne, mile widziane studia podyplomowe w zakresie zarządzania jakością, organizacji produkcji, Lean Manufacturing
    • minimum 3 letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku – warunek niezbędny
    • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie B2/C1 – warunek konieczny
    • znajomość i umiejętność wykorzystania w pracy narzędzi jakościowych min. PPAP, APQP, FMEA, Control Plan, 8D, Ishikawa, 5Why.
    • znajomość norm i wytycznych min. ISO 9001:2015 / IATF 16 946 / VDA 6.3
    • mile widziana znajomość narzędzi Lean Manufacturing
    • umiejętność czytania rysunku technicznego
    • wysokie kompetencje interpersonalne oraz kultura biznesowa
    • umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy własnej, ustalania priorytetów, elastyczność w działaniu
    • gotowość do podróży służbowych w kraju i zagranicą

    Oferujemy

    • rozwojowe stanowisko w Dziale Zarządzania Jakością, pracę w międzynarodowym środowisku
    • motywacyjny system wynagradzania
    • stabilne zatrudnienie
    • opiekę medyczna w wiodącej sieci klinik
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie listu motywacyjnego i CV zarówno w języku polskim jak i w języku angielskim klikając w przycisk aplikowania.
    W aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami