Oferta pracy

Inżynier Rozwoju / Inżynier Mechanik

Knorr-Bremse Systemy Kolejowe Polska Sp .z o.o.O firmie

Knorr-Bremse Systemy Kolejowe Polska Sp .z o.o.

Szymona Szymonowica 85

Kraków

Knorr-Bremse jest globalnym liderem w produkcji systemów hamulcowych oraz dodatkowych podsystemów dla pojazdów szynowych i użytkowych. Obecnie zatrudniamy ponad 28 000 pracowników na całym świecie. Od 1905 roku nasze rozwiązania przyczyniają się do zwiększania bezpieczeństwa ludzi na torach i drogach.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • analiza techniczna wymagań klientów,
  • uzgadnianie wymagań z klientami i ustalanie założeń technicznych do ofert i kontraktów,
  • opracowywanie dokumentacji dla projektów w zakresie wyposażenia pojazdów szynowych, prowadzenie ww. dokumentacji w systemie Windchill,
  • zakładanie i prowadzenie w systemie Windchill zleceń rozwojowych do projektów,
  • uzgadnianie z klientami dokumentacji technicznej dla wyrobów KB, udział w próbach, testach itp.,
  • pomoc w przeprowadzaniu uruchomień statycznych i dynamicznych systemów dostarczanych przez KB u klienta.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: Budowa Pojazdów Szynowych, Mechanika, Elektromechanika lub pokrewne),
  • minimum roczne doświadczenie w dziale inżynieryjnym,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • znajomość programu CAD (docelowo Creo), znajomość Catia lub NX mile widziana,
  • znajomość zasad konstrukcji urządzeń mechanicznych,
  • umiejętność czytania rysunków i schematów technicznych,
  • gotowość do podróży służbowych, prawo jazdy kat. B,
  • znajomość rynku kolejowego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • twórczą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku,
  • duży wpływ na rozwój produktów,
  • szerokie możliwości szkoleń i rozwoju zawodowego,
  • elastyczny czas pracy,
  • przyjazną atmosferę i wsparcie zespołu,
  • pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, karta multisport, ubezpieczenie na życie, nauka języków obcych, świadczenie urlopowe),
  • dodatkowe premie i nagrody.
Zainteresowanych zapraszamy do składania aplikacji (CV) za pośrednictwem przycisku Aplikuj, z dopiskiem w temacie „Inżynier Rozwoju / Inżynier Mechanik”.

Prosimy o zawarcie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Knorr-Bremse Systemy Kolejowe Polska Sp. z o.o. nr KRS: 0000101217 na potrzeby realizacji aktualnych i przyszłych procesów rekrutacji. Oświadczam, że zapoznałem się z informacją zamieszczoną na stronie internetowej

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy