Oferta pracy

Inżynier Rozwoju Nowych Technologii

BWI Poland Technologies

ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Kapitana Mieczysława Medweckiego 2

Balice (pow. krakowski)

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie przy planowaniu i realizacja projektów badawczo-rozwojowych od etapu koncepcji do uruchomienia produkcji seryjnej,

  • Organizowanie, planowanie, zlecanie, a także wykonywanie testów inżynierskich,Sporządzanie raportów z testów, dokumentacji technicznej i procesowej,

  • Wykonywanie pomiarów geometrycznych i opracowywanie danych,

  • Przygotowywanie i przebudowy prototypowych amortyzatorów przeznaczonych do testów i badań,

  • Rekomendowanie optymalnych rozwiązań technicznych na bazie oceny jakościowej i kosztowej,

  • Pogłębianie wiedzy z zakresu nowych technologii związanych z produktem i/lub procesem.

Nasze wymagania

  • Tytuł inżyniera w dziedzinie mechaniki, metalurgii lub pokrewnych,

  • Wiedza z zakresu właściwości mechanicznych materiałów,

  • Znajomość metod kształtowania właściwości materiałów inżynierskich,

  • Umiejętności wykonywania podstawowych obliczeń wytrzymałościowych,

  • Znajomość rysunku technicznego i zagadnień metrologii,

  • Wysoki poziom umiejętności analitycznych,

  • Umiejętność efektywnej pracy w zespole,

  • Kreatywność w rozwiązywaniu problemów inżynierskich,

  • Znajomość języka angielskiego,

  • Dobra znajomość MS Office.

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży motoryzacyjnej,

  • Ogólnotechniczne umiejętności manualne,

  • Umiejętność statystycznej obróbki danych, znajomość programu Minitab,

  • Znajomość programów typu ZW3DCad/Solidworks.

To oferujemy

  • Zatrudnienie przez agencję pracy Adecco,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Możliwość pracy w trybie hybrydowym,

  • Możliwość skorzystania z karty sportowej,

  • Bogaty pakiet medyczny,

  • Możliwość skorzystania z zajęć prowadzonych przez Fizjoterapeutów (masaże biurowe, zajęcia pilates, zdrowego kręgosłupa),

  • Owocowe wtorki,

  • Dostęp do najnowszych technologii branży automotive,

  • Przyjazna atmosfera pracy (najwyżej oceniany wskaźnik w wew. wynikach badań satysfakcji pracowników),

  • Eventy specjalne (Piknik Rodzinny, Mikołaj, Dni Promocji Zdrowia, Dni Bezpiecznej Jazdy).

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • Multisport

Zatrudnienie przez agencję pracy Adecco.

Department of suspension systems before being part of a group of Delphi - the world's leading supplier of automotive technology, from 1 November 2009 is part of BWI's Group. Functioning since 2000 in Technical Centre in Krakow - a modern R & D center, we currently employ over 430 people. We design and implement the manufacture of passive and active suspensions for leading automobile manufacturers. Production and R & D centers belonging to the BWI Group are located among others in North America, Asia and Europe. In Krosno is our largest factory employing more than 1,200 employees.

Przewiń do profilu firmy