Ta oferta pracy jest nieaktualna od 172 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier rozwoju oprogramowania do analiz przepływu ciepła

  • Rzeszów, Tajęcina (pow. rzeszowski), podkarpackie
  • Specjalista
  • 02.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Koncern MTU Aero Engines zatrudnia 8,5 tys. pracowników; jest jednym z największych na świecie producentów zespołów napędowych dla samolotów. MTU Aero Engines Polska rozpoczęło swoją działalność w 2008 roku. Nowoczesny zakład produkcyjny wraz z centrum badawczo-rozwojowym zlokalizowany jest wTajęcinie k. Rzeszowa – stolicy polskiego przemysłu lotniczego. Polski oddział prowadzi prace badawcze, produkcję najwyższej klasy komponentów silników lotniczych, montaż modułów oraz naprawy części układów napędowych.

    Dział Badań i Rozwoju

    Miejsce pracy: Rzeszów, Tajęcina (pow. rzeszowski)

    Przeprowadzając analizy przepływu ciepła na co dzień mierzymy się z dwoma podstawowymi wyzwaniami – pracą na coraz bardziej złożonych modelach numerycznych, a z drugiej strony próbą minimalizacji czasu wymaganego do przedstawienia wyników naszych obliczeń. Istotna jest zatem rola osób zajmujących się rozwojem metodologii i narzędzi używanych zarówno obecnie, jak i tych, których wdrożenie planujemy w kolejnych latach.

    Obecnie poszukujemy do naszego zespołu osoby zainteresowanej połączeniem umiejętności programowania ze znajomością zagadnień z dziedziny wymiany ciepła i wsparciem we wspomnianych wyżej wyzwaniach.

    Zadania:

    • rozwój procesów i narzędzi wykorzystywanych w analizach przepływu ciepła w podzespołach silników lotniczych,
    • integracja i testowane opracowanych procesów i narzędzi,
    • diagnostyka i naprawa procesów i narzędzi,
    • wsparcie IT dla inżynierów ds. wymiany ciepła,
    • opracowywanie dokumentacji technicznej,
    • współpraca z międzynarodowym zespołem rozwoju oprogramowania analiz przepływu ciepła.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe techniczne na kierunku Informatyka, Automatyka, Mechanika i Budowa Maszyn, Energetyka, Fizyka Techniczna lub pokrewnym,
    • dobra znajomość zagadnień związanych z rozwojem oprogramowania,
    • znajomość języków programowania wysokiego poziomu i obiektowych włączając: C++, Python, VisualBasic,
    • bardzo dobra znajomość języka Angielskiego,
    • umiejętność pracy w środowisku Windows i Unix,
    • umiejętność logicznego myślenia oraz wysokie zdolności analityczne,
    • umiejętność pracy w zespole,
    • mile widziana znajomość zagadnień termodynamiki w szczególności wymiany ciepła,
    • mile widziane doświadczenie w przemyśle lotniczym,
    • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

    Co nas wyróżnia jako pracodawcę?

    • Innowacyjność i prestiżowa branża – prowadzimy intensywne prace badawczo-rozwojowe i produkcję w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne,
    • Środowisko pracy – kładziemy nacisk na współpracę oraz otwartą komunikację. Cenimy pasję i potrzeby naszych pracowników,
    • Zasady wynagradzania: na starcie realizacja planu kwalifikacji, „pensja fair”, wsparcie finansowe nauki na studiach oraz języków obcych, liczne aktywności w ramach promowania work-life balance, dofinansowane obiady w stołówce firmowej,pakiet medyczny a dla osób długotrwale związanych w firmą - „bonus za współpracę”.
    Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych.
    Więcej informacji: www.mtu-polska.com
    Informujemy, że Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest MTU Aero Engines Polska sp. z o.o. z siedzibą w Jasionce (kod poczt. 36 - 002), Tajęcina 108. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana zgody, także w celu przyszłych rekrutacji. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia, wniesienia sprzeciwu, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych do innego administratora, skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych, zbieranych przez nas na podstawie obowiązujących przepisów jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji procesu rekrutacji. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udziału w ww procesie.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w formularzu aplikacyjnym