Oferta pracy

Inżynier Rozwoju Oprogramowania Testowego

ZF GroupO firmie

  • Częstochowa

    Częstochowa, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie oprogramowywania dla sprzętu testującego zgodnie ze specyfikacją klienta.

  • Analizowanie wymagań klientów pod kątem implementacji oprogramowania.

  • Zbieranie i analizowanie danych pomiarowych w celu poprawy metod testowych.

  • Automatyzacja procesów metod testowych oraz procesów wspierających wykonywanie testów.

  • Przygotowywanie i uruchamianie sprzętu testowego zgodnie ze strategią i planem walidacji.

Nasze wymagania

  • Wykształcenia wyższego, (preferowany kierunek- informatyka, bądź pokrewne)

  • Dobrej znajomość programowania (preferowany język C lub inny)

  • Dobrej organizacji pracy, umiejętności szybkiego uczenia się i adaptacji do dynamicznego środowiska pracy

  • Bardzo dobrych zdolności komunikacyjnych w mowie i piśmie, również w języku angielskim

  • Otwartości na potencjalne podróże służbowe

Mile widziane

  • Umiejętność programowania wbudowanego.

  • Ogólna znajomość elektroniki

  • Znajomość narzędzi z grupy Vector: Canoe, v-TEST studio, CanApe

To oferujemy

  • Dostaniesz możliwość pracy z najnowszymi technologiami Automotive – ADAS, autonomous driving, a także poznanie specyfiki pracy w przemyśle Automotive i procesów w nim panujących

  • Zyskasz dostęp do licznych szkoleń i zawsze będziesz mógł liczyć na wsparcie kolegów - panuje u nas przyjazna atmosfera, która wspiera pracę twórczą

  • Pomoc przy zdefiniowaniu ścieżki kariery i motywacja do jej realizacji

  • Oferowany przez nas pakiet socjalny obejmuje: opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, system „MyBenefit”; dla osób spoza Czestochowy oferujemy pakiet relokacyjny

  • Możliwość pracy w elastycznych godzinach oraz pracy zdalnej, a także: GameRoom, PizzaDay, świeże owoce, imprezy integracyjne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • parking dla pracowników