Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Rozwoju Procesu (ds. obróbki mechanicznej)

NEMAK POLAND Sp. z o.o.O firmie

  • Komorowicka 53, Bielsko-Biała
    Bielsko-Biała, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

NEMAK POLAND Sp. z o.o.

Komorowicka 53

Bielsko-Biała

Twój zakres obowiązków

  • Analiza wykonalności projektu dla nowych produktów

  • Współpraca z Klientem odnośnie szczegółów obróbki, jakości powierzchni, tolerancji baz, etc.

  • Szacowanie zakresu obróbki mechanicznej i jej wstępna wycena wraz z wyceną oprzyrządowania i narzędzi

  • Opracowanie i rozwój procesu: dobór maszyn, layout stanowiska, dobór narzędzi

  • Wykonanie dokumentacji procesu

  • Analiza i interpretacja rysunków technicznych oraz modeli matematycznych

  • Przygotowanie i nadzorowanie prób

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i doświadczenie w bezpośrednich kontaktach z klientem/dostawcą w j. angielskim

  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego

  • Teoretyczna i praktyczna znajomość technologii obróbki skrawaniem

  • Samodzielny dobór narzędzi, parametrów oraz strategii obróbkowych

  • Znajomość programowania maszyn CNC (Sinumerik)

  • Inżynierskie pojęcie w rozwiązywaniu problemów technologicznych związanych z obróbka skrawaniem detali cienkościennych

  • Mile widziana znajomość programów CAD/CAM

  • Umiejętność pracy w zespole oraz otwartość na wymianę wiedzy z pozostałymi członkami zespołu

  • Znajomość zagadnień związanych z procesami montażu, testami szczelności oraz tłocznictwem będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość języka niemieckiego – będzie dodatkowym atutem

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • Znajomość Systemu Zarządzania Jakością i Systemu Zarządzania Środowiskowego (IATF 16949 oraz ISO 14001)

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Szkolenia i rozwój kwalifikacji wymaganych na stanowisku pracy

  • Dobrą atmosferę pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Nemak jest największym na świecie producentem nowoczesnych głowic cylindrów, bloków silnika, obudów sprzęgła, skrzyń biegów oraz komponentów strukturalnych na potrzeby wiodących producentów samochodowych na całym świecie.

Zatrudnia niemal 23.000 pracowników i posiada 38 wydziałów produkcyjnych w 16 krajach Europy, Ameryki Południowej, Ameryki Północnej oraz Azji.

Nemak Poland jest jedynym oddziałem korporacji zlokalizowanym w Polsce. Firma zatrudnia 1200 pracowników i jest czołowym zakładem w technologii odlewania wysokociśnieniowego (HPDC) i odlewania kokilowego (GSPM) w grupie Nemak.

Przewiń do profilu firmy

Aplikację wyślij w formie elektronicznej za pomocą przycisku "Aplikuj" z dopiskiem w tytule maila: Inżynier Rozwoju Procesu