Oferta pracy

Inżynier Rozwoju Produktu

DRÄXLMAIER

  • Gliwice

    Gliwice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja zmian technicznych do odpowiednich osób w dziale konstrukcji.

  • Weryfikacja, przetwarzanie i przekazywanie informacji o produkcie innym działom w ramach określonego projektu

  • Dostarczanie transparentnej, kompletnej dokumentacji zawierającej wymagania, terminy i rozwiązania

  • Prowadzenie konstruktywnego procesu udoskonalania części/ podzespołów

  • Ustalanie zakresu i terminów zmian z działami wewnętrznymi/ firmami zewnętrznymi/ klientem

  • Zapewnianie technicznego wsparcia dla działu zakupów/ sprzedaży przy składaniu zleceń

  • Tworzenie i kontrola harmonogramów

  • Organizowanie i zapewnianie terminowego przygotowania części/ podzespołu

  • Przestrzeganie wyznaczonych ram kosztowych

  • Proponowanie, przeprowadzanie prób i nadzór nad ulepszeniami i rozwiązaniami alternatywnymi.

  • Optymalizacja i dalszy rozwój części/ podzespołów zgodnie z wytycznymi

Nasze wymagania

  • Posiadasz wykształcenie techniczne

  • Masz min. 2-3 lata doświadczenia w branży technicznej

  • Znasz języka niemiecki w stopniu wystarczającym do pracy na zagranicznych projektach (znajomość języka angielskiego mile widziana)

To oferujemy

  • Praca w firmie, która jest w rankingu 100 najlepszych dostawców w branży automotive

  • Firma, która zachęca ciekawą pracą w międzynarodowym środowisku oraz wyjazdami do zagranicznych oddziałów

  • Rozwój zawodowy pracowników poprzez szkolenia, kursy językowe (angielski, niemiecki), dofinansowanie do studiów

  • Elastyczny czas pracy, promując work-life balance

  • Przyjazne środowisko pracy (ping pong, imprezy integracyjne takie jak grill dla pracowników, imprezy letnie i świąteczne)

  • Dostęp do MyBenefit, Luxmed i Multisport

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

  • pikniki rodzinne

Oferujemy ekscytujące miejsca pracy w rodzinnej firmie, z ponad 70 000 entuzjastów motoryzacji w ponad 20 krajach.

Czekamy na Twoje zgłoszenie online!

Twoja osoba kontaktowa: Martyna Jarczok

Numer telefonu: +48 882 345 908

DRÄXLMAIER

Marka DRÄXLMAIER jest gwarantem innowacji i liderem na rynku motoryzacyjnym od ponad 60 lat. Każdego dnia ponad 75 000 pracowników w ponad 20 krajach na całym świecie projektuje i produkuje m. in. nowoczesne i ekskluzywne elementy wyposażenia wnętrz samochodowych i wiązki elektryczne. Naszymi Klientami są producenci samochodów z sektora Premium.

Przewiń do profilu firmy