Logo Pracuj.pl

Inżynier Rozwoju Produktu

DRÄXLMAIERO firmie

  • Gliwice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

DRÄXLMAIER

Wincentego Pola 21

Gliwice

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja zmian technicznych do odpowiednich osób w dziale konstrukcji.
  • Weryfikacja, przetwarzanie i przekazywanie informacji o produkcie innym działom w ramach określonego projektu
  • Dostarczanie transparentnej, kompletnej dokumentacji zawierającej wymagania, terminy i rozwiązania
  • Prowadzenie konstruktywnego procesu udoskonalania części/ podzespołów
  • Ustalanie zakresu i terminów zmian z działami wewnętrznymi/ firmami zewnętrznymi/ klientem
  • Zapewnianie technicznego wsparcia dla działu zakupów/ sprzedaży przy składaniu zleceń
  • Tworzenie i kontrola harmonogramów
  • Organizowanie i zapewnianie terminowego przygotowania części/ podzespołu
  • Przestrzeganie wyznaczonych ram kosztowych
  • Proponowanie, przeprowadzanie prób i nadzór nad ulepszeniami i rozwiązaniami alternatywnymi.
  • Optymalizacja i dalszy rozwój części/ podzespołów zgodnie z wytycznymi

Nasze wymagania

  • Posiadasz wykształcenie techniczne
  • Masz min. 2-3 lata doświadczenia w branży technicznej
  • Znasz język niemiecki w stopniu wystarczającym do pracy na zagranicznych projektach (znajomość języka angielskiego mile widziana)

To oferujemy

Wyobraź sobie, że pracujesz w firmie, która:

Jest w rankingu 100 najlepszych dostawców w branży automotive

Oferuje stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Zachęca ciekawą pracą w międzynarodowym środowisku oraz wyjazdami do zagranicznych oddziałów

Stawia na rozwój zawodowy pracowników poprzez szkolenia branżowe, kursy językowe (angielski, niemiecki), dofinansowanie do studiów

Tworzy przyjazne środowisko pracy (strefa relaxu, imprezy integracyjne takie jak grill dla pracowników, imprezy letnie i świąteczne)

Pozwala na elastyczny czas pracy, promując work-life balance

Umożliwia dostęp do platformy benefitów, w której to Ty decydujesz z których benefitów będziesz korzystać

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • dyżury lekarza w biurze
  • brak dress code’u
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • bony żywieniowe
  • karty przedpłacone
  • bony towarowe
  • dofinansowanie usług turystycznych
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • pikniki rodzinne

Oferujemy ekscytujące miejsca pracy w rodzinnej firmie, z ponad 70 000 entuzjastów motoryzacji w ponad 20 krajach.

Czekamy na Twoje zgłoszenie online!

Twoja osoba kontaktowa: Małgorzata Chrzan

Numer telefonu: +48324283757

Marka DRÄXLMAIER jest gwarantem innowacji i liderem na rynku motoryzacyjnym od ponad 60 lat. Każdego dnia ponad 75 000 pracowników w ponad 20 krajach na całym świecie projektuje i produkuje m. in. nowoczesne i ekskluzywne elementy wyposażenia wnętrz samochodowych i wiązki elektryczne. Naszymi Klientami są producenci samochodów z sektora Premium.

Aktualne oferty pracodawcy
109182

Inżynier Rozwoju Produktu, Wincentego Pola 21, Gliwice