Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier rozwoju produktu

ODIN sp. z o.o.

  • Koszalin

    Koszalin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie i budowa nowych produktów

  • Aktualizacje istniejących produktów

  • Ścisła współpraca z działem R&D w Norwegii

  • Dialog z partnerami i środowiskami badawczymi na temat technologii

  • Wyszukiwanie dostawców i przygotowywanie specyfikacji materiałów i produktów

  • Opracowywanie prototypów i wdrażanie testów, we współpracy z zewnętrznymi jednostkami certyfikującymi

  • Szeroka współpraca z działami zakupów i produkcji oraz rynkiem od projektu do produktu seryjnego

  • Współpracuj z wiodącymi światowymi producentami łodzi przy wprowadzaniu nowych technologii

Nasze wymagania

  • Pasjonujesz się rozwojem produktów i jesteś szczególnie zainteresowany znajdowaniem innowacyjnych rozwiązań

  • Rozumiesz na czym polega rozwój produktu, mechanika i konstrukcja 3D

  • Jesteś graczem zespołowym, który dobrze współpracuje z innymi działami

  • Posiadasz wykształcenie na poziomie licencjackim/magisterskim lub równoważnym

  • Posiadasz doświadczenie w rozwoju produktów

  • Znasz biegle język angielski w mowie i piśmie

To oferujemy

  • Dobre możliwości rozwoju zawodowego i osobistego

  • Międzynarodowe środowisko pracy, z kompetentnymi i miłymi kolegami

  • Konkurencyjne warunki zatrudnienia

  • Szkolenie w Norwegii

  • Stabilność zatrudnienia

  • Dodatkowe benefity (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie)

O nas

Do rozwijającego się zakładu produkcyjnego, który jest częścią dużej międzynarodowej firmy z branży jachtowej (https://www.sleipnergroup.com) poszukujemy dwóch doświadczonych inżynierów do rozwoju i komercjalizacji nowych produktów elektromechanicznych.