Oferta pracy

Inżynier Rozwoju Produktu

GATES POLSKA Sp. z o.o. O firmie

GATES POLSKA Sp. z o.o.

Jaworzyńska 301

Legnica

Umowa na zastępstwo

Czy lubisz być w pełni zaangażowanym w pracę która dąży do osiągnięcia optymalizacji pracy, bezpieczeństwa i jakości ?. Czy świetnie się czujesz w środowisku pracy opartym na współpracy ukierunkowanej na wysoką wydajność ?

Jeśli tak, to Gates jest miejscem pracy dla Ciebie.

Upraszczając… pomyśl o pasach i wężach występujących w motocyklach, przenośnikach taśmowych, samochodach, traktorach, blenderach, odkurzaczach, rowerach i drukarkach 3D. To tylko część urządzeń w jakich znajdują się nasze produkty.

Czego możesz oczekiwać?

Jako Inżynier Rozwoju Produktu otrzymasz ciekawe, różnorodne zadania, wymagające umiejętności pracy na wielu płaszczyznach i z wieloma tematami.

Swoimi działaniami będziesz wspierać fabrykę pasków oraz podlegać bezpośrednio pod Kierownika Działu Projektów R&D

Kluczowe zadania:

Twoimi głównymi obszarami działań będzie dbanie o rozwój pasków klinowych oraz ich testowane i komercjalizacja w celu optymalizacji właściwości produktu oraz kosztów produkcji.

W szczególności do twoich zadań należeć będzie:

  • Prowadzenie projektów rozwojowych i optymalizacyjnych skupionych w obszarze rozwoju materiałów gumowych, tekstylnych i kompozytów gumowo tekstylnych
  • Poszukiwanie nowych technologii oraz praca nad rozwojem materiałów
  • Przeprowadzanie prób technologicznych, w tym nadzór nad produkcją prototypów
  • Zapewnienie efektywnego wdrożenia produktu w określonych lokalizacjach firmy Gates
  • Komunikacja techniczna z dostawcami, klientami wewnętrznymi, uniwersytetami
  • Sporządzanie raportów technicznych
  • Projektowanie i rozwój nowych metod testów do zastosowania na potrzeby pasków klinowych / CVT / Micro V
  • Nadzór nad dokumentacja techniczna produktu,

Oczekujemy:

  • Wyksztalcenie wyższe techniczne (Mechanika, Inżynieria Chemiczna i Procesowa, Chemia, Inżynieria Materiałowa).
  • Doświadczenie przy wdrożeniach lub/i prowadzeniu projektów będzie dodatkowym atutem
  • Inicjatywa, duże zaangażowanie, samodzielność i skuteczność w realizacji powierzonych zadań są bardzo ważnymi aspektami
  • Doświadczenie w projektowaniu eksperymentów i narzędzi statystycznych np. 6 Sigma, DoE
  • Umiejętności techniczne i analityczne z dbałością o szczegóły i dokładność
  • Umiejętność zarządzania projektami
  • Dobra praktyczna znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość MS Office

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Dofinansowanie wypoczynku letniego
  • Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków oraz ubezpieczenie grupowe
  • Dofinansowanie 50% Karty Benefit
  • Świadczenia pieniężne: z okazji narodzin dziecka oraz z okazji ślubu
  • Paczki mikołajkowe
  • Nagrody jubileuszowe
  • Dofinansowanie posiłków w kantynie
  • Spotkania integracyjne
  • Dostęp do szerokiego wachlarza szkoleń

Dlaczego Gates?

Upraszczając… pomyśl o pasach i wężach występujących w motocyklach, przenośnikach taśmowych, samochodach, traktorach, blenderach, odkurzaczach, rowerach i drukarkach 3D, żeby wymienić tylko kilka. To tylko część urządzeń w jakich znajdują się nasze produkty.

Gates jest wiodącym producentem rozwiązań przenoszenia mocy do konkretnych zastosowań. Przekraczamy granice nauki o materiałach, aby opracowywać rozwiązania, które stale przekraczają oczekiwania klientów.

Fabryki Gates Polska Sp. z o.o. mają istotne i globalne znaczenie na mapie świata Gates Corporation.

Firma Gates, założona w 1911 roku w Denver w Kolorado, jest notowana na giełdzie NYSE. Inwestujemy w naszych ludzi, wnosząc rzeczywiste doświadczenie, które pozwala nam sprostać różnorodnym wyzwaniom naszych klientów dnia dzisiejszego i przewidywać wyzwania dnia jutrzejszego.

ARE YOU DRIVEN BY POSSIBLITY?

Klikając w przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Gates Corporation danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym (m.in. w formularzu aplikacyjnym) na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa, np. Twoje zdjęcie, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach, w tym w formularzu aplikacyjnym.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Gates Corporation. Możesz się z nami skontaktować we wszelkich sprawach związanych z ochroną Twoich danych osobowych pod adresem: ul. Jaworzyńska 301 59-220 Legnica.

Przetwarzamy dane w celu przeprowadzenia rekrutacji: (1) na stanowisko, którego dotyczy Twoje zgłoszenie lub (2) na inne, podobne stanowiska w Gates Corporation, jeżeli wyraziłeś na to odrębną zgodę.

Możemy przetwarzać Twoje dane także w celu dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli wystąpią nieprozumienia między nami dotyczące procesu rekrutacji. Masz m.in. prawo do dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz przeniesienia do innego administratora.

Zgody są dobrowolne i nie mają wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. W każdym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę, co nie ma wypływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed cofnięciem zgody.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy