Oferta pracy

Inżynier rozwoju produktu

Antal Engineering & Operations O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Starszy specjalista (Senior)

Zakres obowiązków:

  • Wdrażanie i uruchamianie nowych procesów produkcji z obszarów chemii i elektroniki
  • Analiza wdrażanych produktów
  • Współpraca z Klientami i wsparcie techniczne w ramach uruchamianych procesów
  • Tworzenie dokumentacji technicznej od podstaw oraz wdrażanie modyfikacji na podstawie istniejących rysunków i szkiców
  • Opracowanie konstrukcji nowych produktów
  • Rozwiązywanie problemów dot. produktów we współpracy z innymi działami
  • Dokonywanie analizy statystycznej defektów, błędów, problemów procesowych

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane: mechatronika, mechanika, chemia, inżynieria chemiczna, inżynieria polimerowa, elektronika)
  • 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży automotive
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Znajomość oprogramowania CATIA, 3D, CAD lub podobnych
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów związanych z implementacją i rozwojem nowych procesów i produktów
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę
  • Czynny udział w projekcie greenfield
  • Atrakcyjny pakiet benefitów ( w tym prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do nauki języka angielskiego)
  • Wdrożeniowy pas startowy oraz szkolenia podnoszące kwalifikacje – możliwość zagranicznych podróży służbowych.
  • Bogaty pakiet szkoleniowy
  • Nowoczesne narzędzia pracy – zaawansowany technologicznie park maszynowy
  • Udział w uruchamianiu nowych linii produkcyjnych dla prestiżowych marek motoryzacyjnych
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy