Oferta pracy

Inżynier rozwoju produktu

Daicel Safety Systems Europe

  • Żarów

    Żarów, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • rozwój produktów od fazy konceptu do fazy produkcji seryjnej

  • sporządzanie dokumentacji projektowej

  • nadzór nad dokumentacją techniczną

  • koordynowanie testów produkcyjnych

  • współpraca z klientami odnośnie technicznych parametrów produktów

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • doświadczenie w obszarze inżynieryjnym (mile widziane w przemyśle motoryzacyjnym)

  • znajomość systemu AutoCAD/Catia mile widziana

To oferujemy

  • konkurencyjne wynagrodzenie i benefity (2 premie w roku, coroczna rewizja wynagrodzeń, prywatna opieka medyczna, fundusz socjalny, nagrody jubileuszowe, dofinansowanie dojazdów do pracy, karta multi-sport)

  • możliwości rozwoju zawodowego (szkolenia wewnętrze i zewnętrzne, możliwość nauki języka angielskiego, dofinansowanie do studiów)

  • elastyczny czas pracy

  • przyjazną atmosferę w pracy

  • interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie

  • możliwość pracy w firmie z branży motoryzacyjnej, działającej w oparciu o najwyższe standardy zarządzania

  • możliwość udziału w ciekawych międzynarodowych projektach

  • stabilne zatrudnienie w firmie, która jest częścią korporacje z ponad stuletnią tradycją

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość finansowania studiów

  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych

  • nagrody jubileuszowe

  • premie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj teraz.

Daicel Safety Systems Europe to firma z branży motoryzacyjnej o międzynarodowym zasięgu zlokalizowana w Wałbrzyskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej, podstrefie Żarów, jest częścią japońskiego koncernu DAICEL, który zatrudnia ponad 11 tysięcy pracowników na całym świecie. DSSE zajmuje się produkcją napełniaczy do poduszek powietrznych, które dzięki zaawansowanej technologii oraz nowoczesnym metodom zarządzania opartym o filozofię Kaizen są niezawodne. Od początku istnienia naszej firmy przykładamy dużą wagę do kwestii ciągłego doskonalenia naszych pracowników a także wszystkich procesów i systemów.

Przewiń do profilu firmy