Inżynier rozwoju technologii radiowych 5G/LTE

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-07-20
  • Ważna jeszcze 2 dni (do 2018-08-19)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref. MB/PRIL/5G

    Nasze zadania

    • Rozwój oprogramowania procesora komunikacyjnego urządzeń mobilnych (modemu) w zakresie technologii radiowych, w tym 5G oraz LTE-Advanced
    • Analiza działania protokołów radiokomunikacyjnych w oparciu o specyfikacje 3GPP oraz kod źródłowy
    • Prowadzenie badań nad innowacjami w stosie protokołu radiowego
    • Rozwój aplikacji weryfikujących działanie modemu

    Nasz zespół to

    • Ciekawi ludzie dbający o to, by najnowsze smartfony Samsunga działały najlepiej na rynku
    • Przyjacielska atmosfera, w której starsi stażem inżynierowie dzielą się wiedzą i wspierają swoich początkujących kolegów
    • Możliwość współpracy z innymi zespołami Samsunga oraz z dostawcami sprzętu i operatorami sieci komórkowych na całym świecie

    Nasze oczekiwania

    • Wykształcenie wyższe lub studenci ostatnich lat studiów o specjalności komunikacja bezprzewodowa, elektronika lub pokrewne
    • Znajomość interfejsów radiowych UMTS, LTE/LTE Advanced oraz założeń standardu 5G
    • Umiejętność programowania (np. C, Java)
    • Znajomość języka angielskiego
    • Gotowość do zagranicznych wyjazdów służbowych

    Oferujemy

    • Serię szkoleń wprowadzających do pracy
    • Możliwość rozwijania własnych pomysłów i inicjatyw
    • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie zlokalizowanej w Warsaw Spire
    • Wspólne świętowanie sukcesów
    • Prywatną opiekę medyczną (w tym stomatologiczną), ubezpieczenie na życie, karty Multisport, Benefit i Edenred
    • Dofinansowanie nauki języka angielskiego. Możliwość nauki języka koreańskiego

    Jeśli brzmi to jak Twój kolejny krok w karierze, czekamy na Ciebie.

    Aplikację w języku angielskim prosimy przesłać klikając na przycisk Aplikuj.

    Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest SAMSUNG ELECTRONICS POLSKA Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Postępu 14, 02-676 Warszawa.

    Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdzie Pan/Pani po kliknięciu w przycisk „Aplikuj”.

    Patrz na miasto z 23 piętra.

    Pracuj z nami

    #WSAMSUNGU!