Inżynier Rozwoju w Dziale Technologii branża automotive

Adecco Poland Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Łódź, Pabianice

  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Dla Naszego Klienta – międzynarodowej firmy z branży automotive poszukujemy osoby na stanowisko:

Inżynier Rozwoju w Dziale Technologii branża automotive [rekrutacja prowadzona online lub telefonicznie]Numer ref.: DS/03/3030/IR

Miejsce pracy Pabianice

Opis stanowiska:

  • Realizacja projektów rozwojowych i inżynieryjnych w obszarze produktów firmy
  • Prowadzenie projektów wdrażania nowych komponentów i nowych dostawców komponentów
  • Realizacja prób technologicznych we współpracy z działem produkcji
  • Aktywna współpraca ze specjalistami z innych zakładów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne – Elektronika, Inżynieria Materiałowa, Mechanika
  • Znajomość obsługi programów CAD (Autocad, mile widziany Inventor), MS Office
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację
  • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych, szukanie innowacyjnych rozwiązań
  • Umiejętność organizacji czasu pracy i zarządzania priorytetami
  • Mile widziane doświadczenie w pracy inżyniera rozwoju lub procesu
  • Mile widziana znajomość programów Minitab

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zawieraną bezpośrednio z Naszym Klientem
  • Pracę w systemie 1 zmianowym (8 – 16)
  • Wynagrodzenie zależne od posiadanej wiedzy i doświadczenia
  • Pracę w międzynarodowym środowisku z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii
  • Szerokie możliwości szkoleniowe i rozwojowe
  • Możliwość zgłaszania i realizowania swoich pomysłów i usprawnień
  • Benefity pozapłacowe (Opieka Medyczna, Benefit System, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych, nagrody pracownicze w ramach Programów Motywacyjnych, dofinansowanie do posiłków)
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy