Oferta pracy

Inżynier Rozwoju (wsparcie bieżącej produkcji)

BSH SPRZĘT GOSPODARSTWA DOMOWEGO sp. z o.o.

Innowacyjna 4

Głogów Małopolski

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie działań związanych ze zwalnianiem detali do produkcji seryjnej;

  • Opracowywanie i wdrażanie zmian w produktach;

  • Opracowywanie oraz nadzór nad dokumentacją techniczną 3D i 2D;

  • Udział w usprawnianiu istniejących i tworzeniu nowych procesów;

  • Komunikacja i współpraca z zewnętrznymi i wewnętrznymi interesariuszami;

Nasze wymagania

  • Absolwent studiów technicznych na kierunkach: mechanika, inżynieria produkcji lub pokrewne

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;

  • Znajomości rysunku technicznego oraz doświadczenia w obsłudze oprogramowania CAD-NX;

  • Doświadczenie w obsłudze systemu SAP;

  • Kreatywność i inicjatywa w działaniu;

  • Bardzo dobrych zdolności komunikacyjnych i nastawienia na współpracę;

  • Bardzo dobrej organizacji pracy i umiejętności podejmowania decyzji.

  • Gotowość do samodzielnego poszukiwania rozwiązań, dzielenia się wiedzą i doświadczeniem;

  • Znajomość pakietu MS Office Excel Word;

  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze programu Teamcenter;

To oferujemy

  • Praca w ekscytującym i międzynarodowym środowisku zajmującym się rozwojem kawy i w pełni automatycznych ekspresów do kawy

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę;

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;

  • Przyjazną atmosferę opartą na współpracy.