Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier - Rzeczoznawca VdS ds. przeciwpożarowych

VDS SCHADENVERHÜTUNG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • podlaskie

    podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola i opiniowanie nowych i istniejących instalacji przeciwpożarowych w Polsce i za granicą (w szczególności instalacji gaśniczych)

  • Sporządzanie raportów oraz prowadzenie korespondencji

  • Pomoc techniczna dla klientów

Nasze wymagania

  • Ukończone wyższe studia techniczne w kierunku: Inżynieria Środowiska, Budowa Maszyn, Elektrotechnika lub Inżynieria Bezpieczeństwa Pożarowego

  • Doświadczenie zawodowe w dziedzinie instalacji ochrony przeciwpożarowej

  • Gotowość do regularnych wyjazdów służbowych na terenie Polski i za granicę

  • Zdolności negocjacyjne, łatwość nawiązywania kontaktów, elastyczność i własna inicjatywa

  • Doświadczenie w obsłudze MS-Office

  • Niezbędna dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie; język niemiecki mile widziany

Mile widziane

  • Znajomość języka niemieckiego

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Program szkoleniowy pozwalający na intensywne wdrożenie w technikę instalacji przeciwpożarowych

  • Samochód służbowy

  • Dodatkową opiekę medyczną

  • Możliwość pracy zdalnej (Home Office), jeżeli miejsce zamieszkania znajduje się poza Warszawą

  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego

  • Doskonałą okazję rozwoju w firmie odnoszącej międzynarodowe sukcesy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

Dodatkowe informacje

Więcej informacji udzieli Państwu Pan Afeltowicz-Schultz pod numerem telefonu: 22 546 93 14

Czy chce Pani/Pan dbać z nami o optymalne bezpieczeństwo? Cieszymy się, że Cię poznamy. Prosimy o przesłanie CV w j. angielskim i w j. polskim z podanymi oczekiwaniami płacowymi, informacją o możliwym terminie rozpoczęcia pracy klikając przycisk Aplikuj teraz

Odnosić sukcesy. Działać niezawodnie. Witamy w VdS, największej w Europie organizacji rzeczoznawczej i certyfikującej w zakresie ochrony przeciwpożarowej i bezpieczeństwa oraz świadczącej usługi szkoleniowe. Dzięki ponad 100-letniemu doświadczeniu jesteśmy najchętniej wybieranym partnerem do kontroli instalacji przeciwpożarowych, certyfikacji produktów i firm, świadczenia usług i oferowania systemów zarządzania jakością. Daje to Pani/Panu wiele możliwości rozwoju w zespole VdS!

Przewiń do profilu firmy