Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Inżynier Sanitarny

NALBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Specjalista (Mid / Regular)

Firma NALBUD działa w branży sanitarnej od 2003 roku. Wykonuje nowoczesne instalacje sanitarne na obiektach nowo wybudowanych oraz przeprowadza modernizację instalacji na obiektach już istniejących. Posiada wykwalifikowaną kadrę pracowników z bogatym doświadczeniem zawodowym. Wykonuje instalacje wodno – kanalizacyjne, instalacje centralnego ogrzewania, instalacje gazowe, instalacje klimatyzacji (wody lodowej oraz systemy VRV) instalacje wentylacji, kotłownie gazowe, parowe, olejowe, na paliwo stałe, wymiennikownie.

Obecnie firma NALBUD prowadzi rekrutację na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Planowanie oraz koordynacja robót sanitarnych w oparciu o wymagania kontraktu oraz dokumentację projektową i przepisy BHP
  • przygotowanie kalkulacji i ofert cenowych robót budowlanych
  • Nadzór nad procesem wykonania instalacji sanitarnych
  • Współpraca z Kierownikiem Kontraktu, Kierownikiem Budowy, GW, Inwestorem i innymi wykonawcami
  • Nadzorowanie jakości i terminowości realizowanych robót
  • Analiza dokumentacji technicznej
  • Przygotowanie dokumentacji powykonawczej i odbiorowej
  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów bhp

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne w kierunku instalacji sanitarnych
  • Znajomość programów branżowych
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Samodzielność, efektywność i nastawienie na realizację celów
  • Prawo jazdy kategoria B
  • Gotowość do pracy w terenie
  • Dyspozycyjność

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania i efektów pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego (dodatkowe szkolenia oraz kursy)
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
CV ze zdjęciem prosimy przesyłać poprzez przycisk aplikowania.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 Dz. U. 133 poz. 833.

Ogłoszenie archiwalne