Logo Pracuj.pl

Inżynier Sanitarny

NALBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie oraz koordynacja robót sanitarnych w oparciu o wymagania kontraktu oraz dokumentację projektową i przepisy BHP
  • przygotowanie kalkulacji i ofert cenowych robót budowlanych
  • Nadzór nad procesem wykonania instalacji sanitarnych
  • Współpraca z Kierownikiem Kontraktu, Kierownikiem Budowy, GW, Inwestorem i innymi wykonawcami
  • Nadzorowanie jakości i terminowości realizowanych robót
  • Analiza dokumentacji technicznej
  • Przygotowanie dokumentacji powykonawczej i odbiorowej
  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów bhp

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne w kierunku instalacji sanitarnych
  • Znajomość programów branżowych
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Samodzielność, efektywność i nastawienie na realizację celów
  • Prawo jazdy kategoria B
  • Gotowość do pracy w terenie
  • Dyspozycyjność

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania i efektów pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego (dodatkowe szkolenia oraz kursy)
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

NALBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

NALBUD jest to firma z branży sanitarnej posiadająca wieloletnie doświadczenie na rynku budowlanym.

Specjalizuje się w wykonywaniu nowoczesnych instalacji sanitarnych, klimatyzacji oraz wentylacji.

Inżynier Sanitarny, Kraków