Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Service Desk

COMSET SPÓŁKA AKCYJNA

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

System operacyjny

O projekcie

Do naszego zespołu ServiceDesk szukamy obecnie osoby, która zna podstawy działania sieci komputerowych (DHCP, DNS, adresacja IP, SSH, PING, itp.) oraz która potrafi pracować w konsoli poleceń systemu Linux (np. pwd, ls, cat, less, more, grep, chmod, top, itp.). W ramach prac realizowanych przez nasz zespół ServiceDesk, będziesz świadczyć pracę w zespole tzw. pierwszej linii wsparcia, monitorować urządzenia sieciowe i serwery, rejestrować zgłoszenia, zapewniać reakcję serwisową w przypadku wykrycia usterki bazując na instrukcjach stanowiskowych oraz utrzymywać komunikację telefoniczną i mailową. Zapewniamy wiele ciekawych ścieżek kariery.

Jeśli zależy Ci na rozwoju osobistym i pogłębieniu Twoich obecnych kompetencji z zakresu IT – to aplikuj już dziś!

Twój zakres obowiązków

  • Praca zgodnie z wytycznymi z instrukcji stanowiskowych

  • Monitorowanie infrastruktury sieciowej oraz serwerowej

  • Analiza alertów, rejestracja zgłoszeń

  • Obsługa incydentów i zgłoszeń

  • Kontakty z klientami, operatorami, dostawcami i inżynierami na pierwszej linii wsparcia

Nasze wymagania

  • Praca na pełny etat, w systemie zmianowym

  • Wykształcenie wyższe (mile widziani studenci ostatnich lat studiów)

  • Swobodna komunikacja w języku angielskim (min. B1) i polskim (min. B2)

  • Znajomość podstawowych zagadnień związanych z budową sieci komputerowych

  • Umiejętność pracy w środowisku Linux, w wierszu poleceń

  • Zdolności analityczne (diagnostyka usterek technicznych)

  • Umiejętność współpracy w zespole

  • Wysoka kultura osobista

  • Profesjonalne podejście do obowiązków – odpowiedzialność, rzetelność, terminowość, zachowywanie ustalonych standardów jakości, proaktywność

To oferujemy

  • Możliwość podniesienia Twoich obecnych kwalifikacji

  • Indywidualny plan szkoleń

  • Dopasowane do Twoich możliwości ścieżki rozwoju zawodowego

  • Kontakt z najnowszymi technologiami i rozwiązaniami IT oraz współpraca z doświadczonymi specjalistami

  • Długofalowa współpraca i atrakcyjne warunki finansowe dopasowane do doświadczenia oraz umiejętności

  • Praca w młodym, a zarazem doświadczonym zespole, nastawionym na dzielenie się wiedzą

  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia

  • Bezpośrednio na naszym kampusie: centrum medyczne, strefa rekreacyjna z basenem i siłownią, stołówka

  • Możliwość częściowej pracy zdalnej

  • Możliwość tymczasowego zakwaterowania w mieszkaniu służbowym w Krakowie, w początkowym okresie zatrudnienia

  • Benefity

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • parking dla pracowników

  • mieszkanie służbowe

Jesteśmy firmą z branży IT. Od wielu lat dostarczamy autorskie rozwiązania informatyczne dedykowane dla największych odbiorców na całym świecie. Dla naszych klientów jesteśmy również wsparciem w zakresie technicznej obsługi IT.

Przewiń do profilu firmy