Inżynier - serwisant urządzeń i instalacji przeciwpożarowych

KORPORACJA GOSPODARCZA "F-I" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • opolskie
    opolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie przeglądów serwisowych, napraw i modernizacji urządzeń p.pożarowych oraz instalacji:
  • instalacji sygnalizacji pożaru
  • instalacji oddymiania
  • instalacji miejscowego gaszenia gazem
  • instalacji wykrywania i gaszenia iskier
  • instalacji tryskaczowa i zraszaczowa
  • instalacji hydrantów wewnętrznych i zewnętrznych
  • wydzieleń p.pożarowych (bramy i drzwi)
  • sporządzanie dokumentacji przeprowadzonych prac (protokoły odbioru, protokoły wykonanych przeglądów i innych czynności na obiekcie)
  • współpraca ze służbami technicznymi i specjalistami ds. p.pożarowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne jednej ze specjalności: informatyk; automatyk; mechatronik
  • prawo jazdy kat. B
  • samodzielność, odpowiedzialność, komunikatywność, umiejętność samoorganizacji pracy
  • dodatkowo- jesteśmy otwarci na dodatkowe propozycje

Mile widziane

  • doświadczenie w zakresie obsługi systemów p.pożarowych
  • uprawnienia SEP

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie: 4500,00 netto w okresie próbnym, później zmiana uposażenia na wyższe
  • mieszkanie służbowe, 2 pok. w Szczecinku
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód, telefon, komputer, pozostałe niezbędne narzędzia potrzebne do wykonywania pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego m.in. szkolenia specjalistyczne

Dodatkowe informacje

Siedziba firmy: Szczecinek

Miejsce pracy: cała Polska

Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o kontakt pod nr Tel.: 505 084 240 lub przesłanie oferty za pomocą przycisku aplikowania.

Inżynier - serwisant urządzeń i instalacji przeciwpożarowych, opolskie