Oferta pracy

Inżynier Serwisowy

Sysmex Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • obsługa techniczna sprzętu diagnostycznego (analizatory medyczne) w zakresie instalacji, przeglądów oraz napraw w siedzibie Klienta (laboratoria diagnostyczne)

  • realizacja szkoleń dla Klientów z zakresu obsługi sprzętu diagnostycznego

  • rejestracja wykonanych napraw w systemie CRM

  • budowanie dobrych relacji z Klientami oraz wizerunku firmy na powierzonym terenie

  • bieżąca współpraca z pozostałymi działami

  • raportowanie bezpośrednio do Dyrektora Działu Serwisu

Nasze wymagania

  • ukończone wyższe wykształcenie techniczne (min. inżynier)

  • „smykałka techniczna” (umiejętności manualne do naprawiania różnego rodzaju urządzeń)

  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1

  • czynne prawo jazdy kat. B (nasza oferta wymaga częstego przemieszczania się w ramach powierzonego terenu)

  • cierpliwość i umiejętność udzielenia uprzejmych odpowiedzi na pytania Klientów

  • chęć niesienia pomocy innym oraz czerpanie satysfakcji z poszukiwania rozwiązań

  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy własnej

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat

  • narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon, dokumentacja

  • interesującą pracę w stabilnej i stale rozwijającej się firmie z możliwością współpracy w międzynarodowym środowisku

  • możliwość rozwoju zawodowego; szkolenia zagraniczne

  • atrakcyjny pakiet benefitów

  • wynagrodzenie adekwatne do stanowiska, obowiązków oraz wyników pracy; system premiowy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • karty przedpłacone

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

Sysmex Polska Sp. z o.o.

Sysmex Polska jest oddziałem japońskiego koncernu produkującego innowacyjny sprzęt diagnostyczny, znany i doceniamy na całym świecie. Jako firma zorientowana na Klientów, kładziemy ogromny nacisk na wysoką jakość naszego doradztwa i serwisu. Chcemy w ten sposób wnieść swój wkład w rozwój polskiej ochrony zdrowia.

Przewiń do profilu firmy

Informacje dodatkowe

Miasta bazowe i obszary działań:

Warszawa: województwo mazowieckie i województwa ościenne

Gdańsk: województwo pomorskie i województwa ościenne

Opole: województwo opolskie i województwa ościenne