Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Serwisowy

PROMED S.A.

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło 29 minut temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Zakres odpowiedzialności na stanowisku:

rozwiązywanie problemów dotyczących sprzętu medycznego na terenie klinik i szpitali w podległym obszarze,

instalacja sprzętu będącego w ofercie Firmy,

wsparcie klientów w codziennej pracy ze sprzętem medycznym,

prowadzenie szkoleń z obsługi sprzętu medycznego dla personelu szpitalnego,

utrzymywanie dobrych relacji z klientami,

wsparcie techniczne Działu Handlowego.

Nasze wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

wyższego  wykształcenia (preferowane w dziedzinach: inżynieria medyczna, bioinżynieria, mechanika, elektronika),

doświadczenia w serwisowaniu sprzętu elektronicznego mile widziane,

samodzielności  w skutecznym rozwiązywaniu problemów,

umiejętności pracy pod presją czasu,

umiejętności dobrego planowania i organizacji pracy,

znajomości  języka angielskiego na poziomie umożliwiającym rozumienie dokumentacji technicznej i co najmniej prowadzenie pisemnej korespondencji (warunek konieczny),

prawa  jazdy i znajomości komputerowych aplikacji biurowych,

gotowości do częstych podróży służbowych,

znajomość rynku respiratorów, głównie dziecięcych, mile widziana.

To oferujemy

W zamian za zaangażowanie oferujemy:

umowę o pracę

pracę z najnowocześniejszymi technologiami medycznymi, w przyjaznym zespole

możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

samochód służbowy, komputer, telefon komórkowy

nienormowany czas pracy nie wykraczający poza normy prawa pracy

O nas

Wiodący polski dystrybutor sprzętu medycznego, posiadający w swojej ofercie najnowocześniejszą aparaturę światowych liderów w dziedzinie anestezjologii, chirurgii, neonatologii, kardiologii poszukuje osoby na stanowisko: