Oferta pracy

Inżynier Serwisowy / Technik Serwisowy - Polska północna

Solaris Bus & Coach sp. z o.o.

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • ścisła współpraca z Serwisem, Pionem Badań i Rozwoju, Klientami, Dostawcami,

  • pełna diagnostyka pojazdów Solaris w celu rozwiązywania zagadnień technicznych,

  • sporządzanie zestawień, raportów i prezentacji związanych z problemami technicznymi,

  • współtworzenie i weryfikacja informacji serwisowych,

  • stałe podnoszenie jakości pojazdów Solaris oraz rzetelne wykonywanie napraw i akcji serwisowych u Klientów,

  • dbanie o sprawny przepływ informacji i dobrą komunikację interpersonalną w Firmie.

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne (elektryka, elektronika, mechatronika, automatyka),

  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację,

  • bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu działania i serwisowania układów mechanicznych i układów elektryczno-elektronicznych w autobusach i trolejbusach,

  • prawo jazdy kat. B,

  • znajomość oprogramowań diagnostycznych typu: STS TEXA, Davie, Cummins Insite, ETS, Man Cats,Wabco, Diana, Aladin, ZF Testman będzie dodatkowym atutem,

  • mile widziana podstawowa wiedza z budowy architektury CAN (Controller Area Network), umiejętność posługiwania się i analizowania logów CANalizer,

  • wysokie kompetencje interpersonalne i organizacyjne.

Mile widziane

  • znajomość programów AutoCAD i/lub WSCAD i/lub EPLAN,

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • program emerytalny

  • ryczałt na paliwo

  • parking dla pracowników

  • przedszkole / żłobek pracowniczy

  • dofinansowanie wypoczynku

  • premia gwiazdkowa

  • dofinansowanie do posiłku

Solaris Bus & Coach sp. z o.o. to jeden z europejskich liderów produkcji autobusów i trolejbusów. Bazując na 25-letnim doświadczeniu i ponad 20 000 wyprodukowanych pojazdach, Solaris każdego dnia wpływa na jakość komunikacji miejskiej w setkach miast w całej Europie. Z myślą o przyszłości, firma wyznacza nowe standardy, dynamicznie rozwijając swoje produkty, zwłaszcza w obszarze elektromobilności. Autobusy elektryczne, trolejbusy i autobusy wodorowe marki Solaris to najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie transportu bezemisyjnego. Pojazdy firmy były wielokrotnie nagradzane za jakość i innowacyjność. Autobus Urbino 12 electric wygrał prestiżowy europejski konkurs „Bus of The Year 2017”. We wrześniu 2018 roku Solaris Bus & Coach sp. z o.o. dołączył do grupy CAF.

Obecnie poszukujemy kandydata/-tki do pracy w siedzibie firmy w Bolechowie-Osiedlu k/Poznania.

Przewiń do profilu firmy