Ta oferta pracy jest nieaktualna od 74 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Serwisu

  • Aleksandrów Łódzki, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 31.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Workplace: Aleksandrów Łódzki
    W związku z rozwojem naszych zakładów poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. Serwisu. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wykonanie prac serwisowych w zakresie napędów niskiego i średniego napięcia oraz urządzeń trakcyjnych zainstalowanych na terenie Polski oraz wspieranego regionu.

    Zadania:

    • Wykonywanie kompleksowych przeglądów i prac serwisowych falowników;
    • Diagnostyka usterek i konfigurowanie urządzeń u klientów;
    • Uruchamianie i programowanie nowo zainstalowanych falowników bezpośrednio u klientów;
    • Przeprowadzanie napraw i przeglądów prewencyjnych;
    • Współpraca przy doskonaleniu produktów serwisowych i stale poszerzanie wiedzy w zakresie serwisowanych urządzeń;
    • Wsparcie techniczne Specjalistów ds. Sprzedaży Usług Serwisowych.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne mile widziane;
    • Doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku;
    • Umiejętność prowadzenia rozmów z Klientem;
    • Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku;
    • Znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office;
    • Samodzielność, odpowiedzialność i terminowość wykonywanych zadań;
    • Umiejętność pracy w zespole oraz doskonała organizacja pracy własnej;
    • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych;
    • Prawo jazdy kategorii B.

    Oferujemy:

    • Ciekawą pracę z klientami zagranicznymi w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej i wysokiej dynamice rozwoju;
    • Możliwość podniesienia kwalifikacji w różnych obszarach (w tym szkolenia za granicą);
    • Szerokie perspektywy rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku;
    • Miłą atmosferę pracy.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem naszej strony internetowej lub wybierając przycisk „Aplikuj” na dole strony.

    Prosimy o umieszczenie w temacie e-maila nazwy stanowiska oraz numeru referencyjnego.

    Równocześnie zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

    Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2002.101.926. z późn. zm.) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”.