Logo Pracuj.pl

Inżynier Serwisu (aparatura diagnostyczna i medyczna)

Perlan Technologies Polska Sp. z o.o.O firmie

  • łódzkie
    łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

● serwis aparatury diagnostycznej i medycznej

● rozwiązywanie zagadnień analitycznych i aplikacyjnych

● naprawy, instalacje, wdrożenia, przeglądy okresowe

● prace administracyjne związane z realizowanymi zadaniami

Nasze wymagania

● wykształcenie wyższe techniczne

● umiejętność rozwiązywania zagadnień analitycznych i aplikacyjnych

● umiejętność napraw, instalacji, wdrożeń, przeglądów okresowych

● znajomość prac administracyjnych związane z realizowanymi zadaniami

● dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

● dobra organizacja pracy

● gotowość do podróży służbowych

● prawo jazdy kategorii B

Mile widziane

● min. 2 lat doświadczenia w serwisie aparatury diagnostycznej i medycznej

● preferowane miejsce zamieszkania województwa:

- Mazowieckie

- Łódzkie

- Świętokrzyskie

- Śląskie

- Małopolskie

- Wielkopolskie

To oferujemy

  • pracę w dobrze zorganizowanym zespole
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • kursy i szkolenia w kraju i zagranicą

Perlan Technologies Polska Sp. z o.o.

Wiemy, że dobrzy pracownicy stanowią podstawę sukcesu firmy i zależy nam, by takie osoby współtworzyły nasz zwycięski zespół. Praca u nas oznacza możliwość samorealizacji, samodzielność w działaniu oraz rozwój osobistych umiejętności.

Perlan Technologies Polska Sp. z o.o. jest firmą dostarczającą aparaty, akcesoria oraz kompleksowe rozwiązania umożliwiające odbiorcom diagnostykę, identyfikację i prowadzenie badań tysięcy substancji, określając ich skład, budowę, właściwości fizyczne, chemiczne i biologiczne, analizę komórkową oraz analizę kwasów nukleinowych i białek.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy oraz poszerzającym się portfolio poszukujemy osób na stanowisko: Inżynier Serwisu (aparatura diagnostyczna i medyczna).

Aplikacje

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego z nr ref. do dnia 31.03.2021 r. za pomocą przycisku do aplikowania lub Perlan Technologies Polska Sp. z o. o., Ursynów Business Park, ul. Puławska 303, 02-785 Warszawa.

Aktualne oferty pracodawcy
ref. CE/01/21

Inżynier Serwisu (aparatura diagnostyczna i medyczna), łódzkie