Logo Pracuj.pl

Inżynier Serwisu (aparatura diagnostyczna i medyczna)

Perlan Technologies Polska Sp. z o.o.O firmie

  • opolskie
    opolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Zadaniem zatrudnionej osoby będzie instalacja, naprawa, przeprowadzanie przeglądów okresowych i rozwiązywanie problemów technicznych w zakresie serwisu urządzeń do diagnostyki medycznej i biologii molekularnej klientów na terenie Polski.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • umiejętność rozwiązywania zagadnień analitycznych i technicznych
  • naprawy, instalacje, wdrożenia, przeglądy okresowe
  • prace administracyjne związane z realizowanymi zadaniami
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • dobra organizacja pracy
  • samodzielność w działaniu
  • gotowość do podróży służbowych
  • prawo jazdy kategorii B

Mile widziane

  • doświadczenie zawodowe w pracy w serwisie aparatury diagnostycznej i medycznej
  • preferowane miejsce zamieszkania województwa:Małopolskie, Śląskie, Opolskie

To oferujemy

  • pracę w dobrze zorganizowanym, młodym i ambitnym zespole
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia wraz z systemem premiowym
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez podnoszenie swoich kwalifikacji w czasie szkoleń w kraju i za granicą.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego za pomocą przycisku do aplikowania.

Perlan Technologies Polska Sp. z o.o.

Wiemy, że dobrzy pracownicy stanowią podstawę sukcesu firmy i zależy nam, by takie osoby współtworzyły nasz zwycięski zespół. Praca u nas oznacza możliwość samorealizacji, samodzielność w działaniu oraz rozwój osobistych umiejętności.

Perlan Technologies Polska Sp. z o.o. jest firmą dostarczającą kompleksowe rozwiązania umożliwiające odbiorcom diagnostykę, identyfikację i prowadzenie badań tysięcy substancji, określając ich skład, budowę, właściwości fizyczne, chemiczne i biologiczne, analizę komórkową oraz analizę kwasów nukleinowych i białek.

Aktualne oferty pracodawcy
CE/01/22

Inżynier Serwisu (aparatura diagnostyczna i medyczna), opolskie