Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Serwisu – Aparatura Medyczna

Medikol Systems Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie okresowych przeglądów technicznych

  • wykonywanie diagnostyk oraz napraw

  • wspieranie Klientów poprzez udzielanie porad technicznych oraz wykonywanie szkoleń z obsługi

  • kontakt z producentami w celu rozwiązywanie problemów technicznych

  • raportowanie wykonanych prac

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne wyższe

  • 3 letnie doświadczenie w pracy w serwisie (doświadczenie w serwisowaniu aparatury medycznej będzie dodatkowym atutem)

  • wiedza z zakresu elektroniki, elektrotechniki, informatyki

  • samodzielność w rozwiązywaniu problemów technicznych

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej

  • gotowość do odbywania częstych podróży służbowych

  • prawo jazdy kat. B

  • uprawienia SEP do 1 kW

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • niezbędne narzędzia pracy, w tym auto służbowe z możliwością korzystania do celów prywatnych

  • możliwość rozwoju w obszarze nowoczesnych technologii z sektora Healthcare

  • szkolenia zagraniczne

  • system premiowy

  • Benefity

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

Medikol Systems Sp. z o.o.

Medikol Systems specjalizuje się w serwisie aparatury medycznej wykorzystywanej w diagnostyce obrazowej m.in. aparatów RTG, tomografów komputerowych oraz rezonansów magnetycznych. Zdobyte wykształcenie, bogate doświadczenie oraz współpraca z producentami sprzętu medycznego na całym świecie pozwala naszym inżynierom realizować nawet najbardziej wymagające projekty.

Przewiń do profilu firmy