Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier serwisu aparatury analitycznej

ANALITYK O firmie

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • instalowanie, naprawa oraz wykonywanie przeglądów oferowanych przez firmę urządzeń

  • prowadzenie szkoleń z zakresu obsługi aparatury, doradztwo merytoryczne

  • wykonywanie prac serwisowych na terenie całej Polski

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (chemia, elektronika, automatyka)

  • znajomość zagadnień z zakresu analityki chemicznej oraz biologii molekularnej będzie dodatkowym atutem

  • bardzo dobra umiejętność obsługi komputera

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie

  • prawo jazdy kategorii B

  • dyspozycyjność oraz chęć do odbywania częstych podróży służbowych na terenie całej Polski

  • doświadczenie w pracy naukowo-badawczej lub na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Mile widziane

  • Znajomość zagadnień z zakresu analizy chemicznej

To oferujemy

  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • pracę w międzynarodowym środowisku

  • szereg szkoleń zagranicznych, możliwości rozwoju zawodowego i podniesienia kwalifikacji

  • samochód służbowy oraz inne niezbędne narzędzia

ANALITYK

ANALITYK jest dystrybutorem aparatury i sprzętu laboratoryjnego stosowanych w badaniach genetycznych oraz instrumentalnej analizie chemicznej. W swojej ofercie posiadamy urządzenia światowych liderów takich jak Illumina, Hitachi High-Tech, Berghof Products + Instruments, Teledyne Leeman Labs, Seal Analytical. Do grona naszych klientów należą wiodące laboratoria biologiczne oraz chemiczne, naukowo-badawcze i przemysłowe, na terenie całego kraju.

Przewiń do profilu firmy