Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Serwisu Aparatury Medycznej do Diagnostyki Obrazowej

SHIM-MED POLSKA Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • montaż, uruchomienie i kalibracja wysokiej klasy aparatury do diagnostyki obrazowej, w tym aparatów RTG przewoźnych i stacjonarnych, systemów Tomografii Komputerowej oraz Rezonansu Magnetycznego,

  • szkolenie użytkowników z obsługi ww. aparatury,

  • przeprowadzanie przeglądów technicznych ww. aparatury wg procedur producenta,

  • diagnostyka uszkodzeń oraz naprawa ww. aparatury,

  • instalacje nowych podzespołów i akcesoriów,

  • tworzenie raportów serwisowych oraz kontakt z producentem w celu rozwiązywania problemów technicznych,

  • prowadzenie dokumentacji serwisowej.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: inżynieria biomedyczna, mechatronika, elektronika, informatyka),

  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

  • samodzielność w pracy (po okresie niezbędnego przeszkolenia),

  • dyspozycyjność (delegacje na terenie całego kraju),

  • umiejętność rozwiązywania problemów technicznych poprzez analizę przyczynowo-skutkową,

  • prawo jazdy kat. B,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (w szczególności poszukujemy osób ze znajomością działania aparatury RTG oraz rezonansu magnetycznego).

Mile widziane

  • uprawnienia SEP do 1 kV.

To oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku polskim,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

  • poznanie najnowocześniejszej, wysokiej klasy aparatury do diagnostyki obrazowej,

  • szkolenia w siedzibie producenta,

  • stabilne warunki zatrudnienia.

SHIM-MED POLSKA Sp. z o.o.

Firma SHIM-MED POLSKA sp. z o.o. istnieje od 1992 r. i od tego czasu jest nieprzerwanie wyłącznym autoryzowanym przedstawicielem japońskiej firmy SHIMADZU w Polsce w zakresie sprzedaży i serwisu wysokiej klasy aparatury do diagnostyki obrazowej.

Od 2008 roku SHIM-MED POLSKA sp. z o.o. jest również autoryzowanym dystrybutorem firmy HITACHI MEDICAL SYSTEMS w Polsce w zakresie sprzedaży i serwisu systemów rezonansu magnetycznego i tomografów komputerowych.

Przewiń do profilu firmy