Oferta pracy

Inżynier Serwisu (Automatyk, Elektryk)

"EMIPAK" sp. z o.o.O firmie

  • pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Szukamy kandydata na stanowisko:
Numer ref.: Warszawa + praca w terenie

Opis stanowiska:

  • Montaż oraz obsługa serwisowa systemów kontroli druku i prowadzenia wstęgi marki BST w drukarniach wstęgowych
  • Prowadzenie szkoleń instruktażowych dla użytkowników systemu w drukarniach
  • Działania administracyjne: prowadzenie dokumentacji technicznej, raportów serwisowych
  • Wsparcie przy instalacjach innych systemów z portfolio firm (TEWS elektronik oraz Ciemme)
  • Praca stacjonarna i w terenie

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne (preferowane: elektrotechnika, elektronika, automatyka i robotyka, mechatronika, mechanika i budowa maszyn
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, w stopniu co najmniej komunikatywnym
  • Prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do wyjazdów służbowych (cała Polska)
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Podstawy programowania sterowników PLC
  • Znajomość środowiska CoDeSys oraz uprawnienia SEP będą dodatkowym atutem
  • Chęć i motywacja do nauki
  • Komunikatywność, umiejętność nawiązywania relacji
  • Dążenie do rozwiązywania problemów, szukania rozwiązań

Zapewniamy:

  • Pracę w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku, która od 20 lat reprezentuje w Polsce takie marki jak SOMA, BST eltromat, Ciemme i inne
  • Pracę w młodym, prężnie rozwijającym się zespole z przyjazną atmosferą
  • Możliwość rozwoju poprzez współpracę z doświadczonymi w branży osobami oraz poprzez udział w szkoleniach krajowych i zagranicznych
  • Umowę o pracę z wynagrodzeniem zasadniczym i premiami kwartalnymi
  • Narzędzia pracy: laptop, telefon, samochód
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę multisport
Do udziału w rekrutacji zapraszamy osoby z doświadczeniem i bez.

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV klikając przycisk APLIKUJ.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez EMIPAK spółka z ograniczoną odpowiedzialnością moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”

Jeżeli chcecie Państwo abyśmy zachowali Państwa CV dla potrzeb przyszłych rekrutacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Zgadzam się na przetwarzanie przez EMIPAK spółka z ograniczoną odpowiedzialnością danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy