Oferta pracy

Inżynier Serwisu - Automatyk

MILBOR sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

MILBOR PMC to dynamicznie rozwijająca się firma zajmująca się sprzedażą i integracją systemów automatyzacji w segmencie spożywczym. W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydata na stanowisko Specjalisty ds. finansowo-administracyjnych.

Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

INŻYNIER Automatyk

Kogo poszukujemy:

Idealny kandydat to osoba z co najmniej 2 letnim doświadczeniem na podobnym stanowisku, z doświadczeniem w serwisie i obsłudze urządzeń pakujących lub sortujących. Doświadczenie w budowie oraz programowaniu systemów automatyki przemysłowej będzie dużym atutem.

Szukamy osób zorientowanych na rozwiązywanie problemów i umiejących pracować pod presją (czasu, klienta). Istotna jest również komunikatywność i umiejętność nawiązywania kontaktów z różnymi osobami (od operatorów i pracowników liniowych do właścicieli / dyrektorów firm).

Zadania i obowiązki:

Inżynier  Serwisu:

- instalacja i konfiguracja linii pakujących oraz maszyn dostarczonych przez firmę Milbor

- zapewnienie szkoleń dla operatorów z zakresu obsługi dostarczonych maszyn

- przeprowadzanie serwisów okresowych oraz on-call

- wsparcie klienta w przypadku usterek

- wyjazdy związane z naprawami oraz konserwacją maszyn

- współpraca z innymi działami firmy (dział części, dział handlowy)

- przestrzeganie zasad firmy Milbor PMC

- przestrzeganie zasad BHP

- regularne raportowanie do Managera serwisu

Dodatkowe obowiązki na stanowisku Inżynier Automatyk:

- projektowanie oraz budowa systemów automatyki pracy maszyn, sterowania liniami produkcyjnymi

- programowanie sterowników PLC (głównie SIEMENS)

Wymagane umiejętności:

- znajomość budowy i programowania systemów automatyki przemysłowej

- doświadczenie w programowaniu systemów SCADA będzie dużym atutem

- techniczne : dobre umiejętności manualne, umiejętność obsługi wszelkiego typu narzędzi mechanicznych oraz elektronarzędzi. Znajomość zagadnień z zakresu elektrotechniki oraz elektroniki

- prawo jazdy kat. B

- znajomość języka angielskiego w stopniu niezbędnym do swobodnej komunikacji z klientami

- ważny paszport (w związku z podróżami po za UE)

- gotowość do pracy w nienormowanym wymiarze godzin

- samodyscyplina, punktualność, solidność, umiejętność zarządzania czasem, zorientowanie na detale

 Co oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym

- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie działającej na wielu rynkach europejskich

- praca w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

- pracę w młodym, zgranym zespole

- możliwość pracy w różnych krajach i nabycia międzynarodowych doświadczeń

- możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia

- pełne wsparcie w początkowym okresie pracy

- elastyczne podejście do godzin pracy

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy