Oferta pracy

Inżynier serwisu (automatyka przemysłowa)

Mitsubishi Electric Europe

  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych urządzeń automatyki przemysłowej.

  • Wspieranie techniczne klientów w zakresie napraw i diagnostyki urządzeń automatyki przemysłowej.

  • Przygotowywanie ofert dla klientów.

  • Dbanie o bardzo dobrą komunikację.

  • Znajomość komponentów automatyki w tym falowników, sterowników, serwonapędów.

  • Praca z dokumentacją techniczną w języku angielskim

Nasze wymagania

  • Wykształcenie inżynierskie kierunkowe (automatyka, robotyka, elektrotechnika, mechatronika)

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata

  • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z elektroniką, elektryką

  • Doświadczenie w diagnostyce sprzętu elektronicznego

  • Używanie mierników do pomiaru wielkości elektrycznych

  • Znajomość języka anielskiego (słownictwo techniczne)

  • Gotowość do wyjazdów służbowych

To oferujemy

  • Umowa o pracę

  • Premie kwartalne

  • Ciągły rozwój techniczny

  • Dostęp do najnowszych technologii

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne (techniczne i kompetencyjne)

  • Samochód służbowy do użytku prywatnego

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • parking dla pracowników

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • system kafeteryjny

W dziale serwisu Factory Automation masz dostęp do najnowszych technologii, ale pracujesz także na starszego typu komponentach automatyki, które cały czas działają u naszych Klientów. Dzięki temu stale możesz rozwijać swoje kompetencje techniczne i stawać się wszechstronnym inżynierem. Praca jest wykonywana zazwyczaj między godziną 8-16 w naszym dziale serwisu w Balicach (klimatyzowane biuro), ale nieodłączną częścią są również wyjazdy serwisowe w Polsce i regionie CEE.

Przewiń do profilu firmy