Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Serwisu

PROMOTECH

PROMOTECH

Elewatorska 23

Starosielce

Białystok

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie ewidencji zgłoszeń serwisowych.

  • Diagnoza przyczyn zgłaszanych problemów oraz ustalanie sposobu ich usunięcia.

  • Samodzielna naprawa wyrobów.

  • Udzielanie wsparcia technicznego dystrybutorom i klientom.

  • Przeprowadzanie szkoleń z zakresu serwisu wyrobów.

  • Uzgodnienia techniczne oraz wyceny usług serwisowych.

  • Wyjazdy serwisowe do klientów.

Nasze wymagania

  • Wyższe wykształcenie techniczne – preferowany profil to Elektronika, Elektrotechnika, Automatyka i Robotyka lub pokrewne.

  • Biegła znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację w mowie i w piśmie – WARUNEK KONIECZNY.

  • Warunek dodatkowy: mile widziana znajomość drugiego języka obcego.

  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu.

  • Gotowość do częstych wyjazdów krajowych i zagranicznych.

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Świadectwo kwalifikacyjne do eksploatacji urządzeń zasilanych napięciem do 1kV.

To oferujemy

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę na samodzielnym stanowisku.

  • Prywatną opiekę medyczną i stomatologiczną.

  • Dofinansowanie do kart sportowych.

  • Narzędzia pracy (komputer, telefon).

  • Dofinansowanie studiów II stopnia.

  • Pracę w międzynarodowym środowisku.

  • Ciągłe podnoszenie kwalifikacji.

  • Motywacyjny system wynagrodzeń.

  • Bogaty pakiet ZFŚS.

  • Atrakcyjne pożyczki mieszkaniowe.

  • Zakładowa biblioteka.

  • Umowa o pracę.

  • Miesięczny dodatek za niepalenie.