Ta oferta pracy jest nieaktualna od 160 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Serwisu – Ciśnieniowe Maszyny Odlewnicze

  • wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2019-01-15

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dla międzynarodowego, renomowanego producenta maszyn do sektora Automotive/Aerospace poszukujemy osoby na stanowisko:

    Zakres obowiązków:

    • Prowadzenie działań diagnostycznych i serwisowych w zakresie ciśnieniowych maszyn odlewniczych.
    • Instalacja wymienionych maszyn, prowadzenie szkoleń dla operatorów w zakresie prawidłowej obsługi i konserwacji urządzeń.
    • Prowadzenie dokumentacji technicznej.
    • Raportowanie o wynikach prowadzonych prac do bezpośredniego przełożonego.

    Wymagania:

    • Doświadczenie na stanowisku związanym z obsługą techniczną ciśnieniowych maszyn odlewniczych lub innych instalacji związanych z hydrauliką: prasy przemysłowe, wtryskarki itp.
    • Gotowość do pracy mobilnej i częstych podróży służbowych w Polsce i Europie (w dni robocze).
    • Wykształcenie wyższe-techniczne z obszaru budowy maszyn, mechaniki lub średnie-techniczne.
    • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne.
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację.
    • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera.

    Oferujemy:

    • Praca u międzynarodowego, renomowanego producenta, lidera w swojej branży.
    • Cykl szkoleń technicznych, umożliwiających naukę od podstaw technologii związanych z odlewnictwem.
    • Atrakcyjne wynagrodzenie.
    • Samochód służbowy z możliwością korzystania w celach prywatnych.
    • Komputer, telefon i inne niezbędne narzędzia pracy.
    • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę.
    • Szkolenia zagraniczne.
    Aplikacje prosimy wysyłać za pomocą przycisku Dołącz do nas.

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez TBS Consulting z siedzibą w Warszawie, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”