Oferta pracy

Inżynier Serwisu - CNC Laser Machines

Recruit Europe Sp.zo.o.

  • Chorzów

    Chorzów, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Międzynarodowa firma, producent maszyn laserowych, poszukuje obecnie kandydatów na stanowisko:  Inżynier Serwisu Inżynier Serwisu - CNC Laser machines. To wspaniała okazja dla uzdolnionych kandydatów, którzy chcieliby pracować w międzynarodowym zespole. Jeśli posiadasz min. 2-3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku Inżynier Serwisu oraz znajomość angielskiego na co najmniej poziomie dobrym, nie wahaj się, aby aplikować na wspomniane stanowisko.

Twój zakres obowiązków

  • Instalacja i kompleksowa obsługa serwisowa CNC

  • Doradztwo techniczne CNC

  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy, a także utrzymywanie dobrych relacji z klientami

  • Naprawa i inżynierska analiza urządzeń u Klientów

  • Wykonywanie działań konserwacji prewencyjnych wszystkich urządzeń laserowych

  • Dokonywanie zamówień część zamiennych w czasie umożliwiającym płynność prac serwisowych

  • Utrzymywanie stałych, pozytywnych relacji biznesowych z klientami firmy

  • Regularne uzupełnianie dokumentów serwisowych oraz raportowanie działalności do kierownika serwisu

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie techniczne

  • Doświadczenie w obszarze serwisu urządzeń

  • Doświadczenie w  serwisowaniu, konserwacji oraz utrzymaniu wycinarek i maszyn laserowych lub tradycyjnych do cięcia metalowych blach - będzie dodatkowym atutem

  • Doświadczenie jako Inżynier Serwisu

  • Prawo jazdy kat. B

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

  • Umiejętność obsługi komputera

  • Umiejętność pracy z klientem

  • Umiejętność organizacji i optymalizacji swojego czasu pracy

  • Doświadczenie: Inżynier Serwisu (Maszyn laserowych bedzie dodatkowym atutem)

Pracodawca oferuje

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń, odpowiedzialną i interesującą pracę w międzynarodowym środowisku

  • Możliwości rozwoju zawodowego

  • Samochód