Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Serwisu

  • dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2019-03-14

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma Grob, zatrudniająca tysiące osób na całym świecie, znany niemiecki producent obrabiarek poszukuje
    do swojego oddziału w Polsce pracownika na stanowisko

    Inżynier Serwisu / Elektromechanik / Mechatronik
    (maszyny systemowe)
    Miejsce pracy: województwo dolnośląskie

    Opis stanowiska:

    • Uruchamianie maszyn i urządzeń pomocniczych
    • Ustawianie geometrii, przebudowa i naprawa maszyn
    • Przeprowadzanie prac konserwacyjnych
    • Wymiana części eksploatacyjnych
    • Analiza procesów, rozpoznawanie i usuwanie usterek
    • Programowanie sterowania SPS, np. Siemens S7-300 etc.
    • Programowanie sterowania NC, np. Siemens 840D

    Wymagania:

    • Ukończone studia inżynierskie na kierunku Budowa Maszyn/Mechatronika
    • Ugruntowana wiedza w zakresie programowania i uruchamiania sterowań SPS lub CNC
    • Doświadczenie w branży maszynowej (obróbka)
    • Znajomość programowania robotów takich producentów jak ABB, Kuka , Fanuc (mile widziane)
    • Znajomość układów hydraulicznych (mile widziane)
    • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego lub niemieckiego (warunek konieczny)
    • Gotowość do częstych podróży i uczestniczenia w projektach na całym świecie
    • Umiejętność pracy zespołowej, chęć dalszego rozwoju
    • CV wyłącznie w j.angielskim lub niemieckim

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę
    • Liczne szkolenia w centrali firmy w Mindelheim
    • Pracę w oddziałach Grob na całym świecie
    • Prywatne ubezpieczenie medyczne
    CV wyłącznie w języku angielskim lub niemieckim proszę przysyłać za pomocą przycisku Aplikuj teraz.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

    Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesów rekrutacyjnych ” (zgodnie w Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity Dz.U. 2014 r. poz.1182 i 1662).

    bottom