Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Serwisu

STERIMED SP. Z O.O.O firmie

6 00010 000 brutto / mies.
  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • poznanie oferowanych urządzeń i wykonywanie ich instalacji oraz napraw wśród klientów w branży medycznej, produkcyjnej i laboratoryjnej

  • samodzielne przygotowywanie wizyt, zamówień, organizacja czasu pracy i zleceń od klientów

  • nawiązywanie kontaktów z aktualnymi klientami i pozyskiwanie nowych kontraktów

  • obsługa i profesjonalne doradztwo dla dotychczasowych klientów on-line

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe inżynierskie

  • konieczne doświadczenie w naprawach sprzętu elektronicznego

  • mile widziane doświadczenie w spawaniu i hydraulice

  • otwartość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych z klientami

  • kreatywności i zaangażowania

  • umiejętność pracy indywidualnej - organizacja oraz współpracy z zespołem

  • znajomość j. angielskiego w stopniu min. komunikatywnym

  • prawo jazdy kat. B z doświadczeniem czynnym poruszania się po kraju

  • dyspozycyjność, gotowość do codziennej pracy w terenie w tym wyjazdów kilkudniowych. Ze względu na obszar obsługiwanych klientów preferowane miejsce zamieszkania: woj. Dolnośląskie, opolskie lub ościenne łódzkie, wielkopolskie

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę

  • niezbędne narzędzia do pracy (samochód, komputer, telefon, narzędzia serwisowe)

  • atrakcyjne wynagrodzenie plus premie

  • szkolenia wewnętrzne i zagraniczne

  • miłą i serdeczną atmosferę w młodym, zgranym zespole

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • możliwość uzyskania uprawnień

STERIMED SP. Z O.O.

Jeśli Ty lub ktokolwiek kogo znasz trafiliście kiedyś na stół operacyjny to prawdopodobnie dzięki naszym urządzeniom narzędzia użyte w tej operacji były sterylne. 😊

Nasz zespół od prawie 10 lat zajmuję się doradztwem, sprzedażą i serwisem urządzeń do mycia, dezynfekcji i sterylizacji. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na terenie kraju wielu międzynarodowych liderów.

Przewiń do profilu firmy