Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technik/Inżynier serwisu – Elektromechanik

  • Opole, opolskie
  • Specjalista
  • Pełny etat
  • 17.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy międzynarodowym wyłącznym dystrybutorem
    oraz serwisem maszyn i technologii z Niemiec i Szwajcarii na terenie całej Polski.
    Naszym partnerem jest głównie międzynarodowy globalny przemysł maszynowy,
    samochodowy i producenci maszyn do produkcji liniowej.
    Miejsce pracy: Opole

    Opis stanowiska:

    • Pomoc w integracji maszyn
    • Uruchomienie nowych maszyn u klienta
    • Diagnostyka
    • Pomoc integracyjna
    • Praca w centrum serwisowym w Opolu oraz u klientów na trenie Polski
    • Przeprowadzanie szkoleń
    • Osobisty kontakt z klientami, porady i wsparcie techniczne

    Oczekujemy:

    • Wykształcenia technicznego średniego/wyższego (mechaniczne/elektryczne/elektroniczne) lub doświadczenia zawodowego jako mechanik/elektronik
    • Dodatkowy atut – wykształcenie/doświadczenie w dziedzinie elektroniki lub programisty PLC
    • Znajomości języka angielskiego (poziom co najmniej podstawowy), dodatkowy atut: język czeski
    • Prawo jazdy kat B
    • Znajomość MS Office
    • Miejsce zamieszkania maksymalnie do 60 km od Opola
    • Sprawności manualnej
    • Gotowości do autodydaktyki na podstawie dostarczonej dokumentacji technicznej

    Oferujemy:

    • Pracę w środowisku nowoczesnych maszyn
    • Niezależną działalność
    • Motywujące warunki wynagrodzenia
    • Stabilne zatrudnienie w przyjaznym zespole
    • Szkolenie produktowe w PL orar u zagranicznych partnerów
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Umowę o Pracę w pełnym wymiarze godzin
    • Laptop, telefon komórkowy, kursy językowe itp.

    Daty rozpoczęcia:

    • Do uzgodnienia, preferowane „od zaraz“
    Zainteresowanych prosimy o przesłanie swojego CV ze zdjęciem w języku angielskim i polskim za pomocą przycisku aplikowania.

    www.ok-strojservis.pl

    Prosimy o dołaczenie klauzuli do CV : „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez OK Strojservis Polska Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.“