Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Serwisu - Elektryk - Automatyk

PPH Eko Świat O firmie

  • Kłomnice (pow. częstochowski)

    Kłomnice (pow. częstochowski), śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywny udział w uruchomieniach nowych instalacji technologicznych oraz maszyn produkcyjnych

  • Bieżące utrzymanie maszyn produkcyjnych pod kątem sprawności technicznej oraz zapewnienie i rozwój prewencji technicznej

  • Utrzymanie bieżące pracy systemów automatyki i sterowania maszyn

  • Kontrola aparatury automatyki przemysłowej w oparciu o sterowniki PLC Siemens, Alen Bradley oraz diagnostyka układów sterowania

  • Opracowywanie i wdrażanie list prewencyjnych przeglądów maszyn niezbędnych do bezpiecznej pracy, przewidywania możliwości powstawania awarii, obsługi bieżącej, dokonywania modyfikacji itp.

  • Odpowiedzialne podejmowanie działań mających na celu poprawienia wydajności, niezawodności, energochłonności zakładu jak również zachowanie bezpieczeństwa pracy

  • Obsługa i rozwój systemów komputerowych wspomagających pracę Działu Utrzymania Ruchu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne: automatyka lub elektrotechnika lub mechatronika lub elektryka

  • Znajomość obsługi i diagnostyki sterowników PLC

  • Znajomość urządzeń AKPIA

  • Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną i schematami elektrycznymi

  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz planowania długoterminowego

  • Znajomości specyfiki pracy napędów falownikowych, serwonapędów

  • Znajomość programów CMMS wspierających prace Działu Utrzymania Ruchu

  • Mile widziane posiadanie aktualnych uprawnień Gr1, Gr2, Gr3

  • Prezentowanie postawy gotowości do ciągłego podnoszenia kwalifikacji

  • Znajomość języka angielskiego