Logo Pracuj.pl

Inżynier Serwisu

Endress+Hauser Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Gliwice, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz

Endress+Hauser Polska Sp. z o.o.

Chorzowska 117

Gliwice

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

Stanowisko Inżyniera Serwisu ma charakter wyjazdowy, usługa serwisu jest świadczona na obiekcie przemysłowym, u klienta. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za naprawę i diagnostykę urządzeń pomiarowych (gwarancyjne i pogwarancyjne), wzorcowanie, uruchamianie oraz przegląd urządzeń pomiarowych, szkolenia dla klientów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: elektronika, elektrotechnika, automatyka),
  • min. 3 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku, mile widziane w branży chemicznej, spożywczej, wodno-ściekowej, energetycznej lub biotechnologicznej,
  • doświadczenie w testowaniu i naprawach urządzeń elektronicznych oraz w obsłudze urządzeń automatyki przemysłowej,
  • dobra znajomość języka angielskiego m.in. w zakresie czytania dokumentacji technicznej,
  • znajomość systemów CRM (mile widziana znajomość SAP),
  • uprawnienia SEP do 1 kV,
  • prawo jazdy kat. B,
  • samodzielność i dobra organizacja pracy.

To oferujemy

  • zatrudnienie w stabilnej, międzynarodowej firmie oferującej renomowane produkty i usługi najwyższej jakości,
  • stały kontakt z najnowocześniejszą techniką pomiarową,
  • systematyczne szkolenia w kraju i za granicą,
  • konkurencyjne wynagrodzenie zasadnicze i atrakcyjny system premiowy,
  • narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)
  • pakiet benefitów: opieka medyczna, karta sportowa, karta lunchowa.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • parking dla pracowników
  • bony żywieniowe
  • pikniki rodzinne

O nas w liczbach:

• od 1995 r. działamy w Polsce, gdzie zatrudniamy ponad 100 pracowników

• na całym świecie zatrudniamy ponad 14 400 pracowników w 120 krajach

• w Polsce mamy 1 siedzibę we Wrocławiu oraz 12 oddziałów w innych lokalizacjach

• mamy na swoim koncie niemal 9 000 aktywnych patentów i wniosków patentowych

• mamy ok. 30% udziału w polskim rynku automatyki przemysłowej.

Jeśli interesuje Cię nasza oferta prosimy o przesyłanie aplikacji przy użyciu przycisku aplikowania.

• chcesz dołączyć do stabilnej, międzynarodowej firmy oferującej renomowane produkty i usługi najwyższej jakości?

• cenisz w pracy przyjazną, otwartą atmosferę?

• jesteś ekspertem w swojej dziedzinie?

Dobrze trafiłeś! Chętnie poznamy Cię bliżej. Pozwól, że się przedstawimy.

Jesteśmy szwajcarskim, światowym liderem w obszarze aparatury kontrolno-pomiarowej oraz usług i rozwiązań z zakresu automatyki przemysłowej. Oferujemy innowacyjne urządzenia oraz kompletne systemy do pomiaru przepływu, poziomu, ciśnienia, temperatury, analizy cieczy, a także komponenty systemów i urządzenia do rejestracji danych, wpisujące się w aktualne potrzeby rynku, Przemysł 4.0 oraz IIoT. W naszej pracy największe znaczenie mają ludzie, a zaraz po nich jakość i innowacyjność produktu. W Endress+Hauser działamy w sposób odpowiedzialny i etyczny, dbając o dobrostan pracowników oraz przyjazną, rodzinną atmosferę. Nasi pracownicy to doceniają, co potwierdzają wyniki badania satysfakcji, wg którego Endress+Hauser jest pracodawcą: z dobrą atmosferą, stabilnym i bezpiecznym, troszczącym się o pracownika (04.2021 r.).

Inżynier Serwisu, Chorzowska 117, Gliwice