Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Inżynier Serwisu Gwarancyjnego (K/M)

ROBYG ConstructionO firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • koordynowanie i kontrola procesu usuwania usterek

  • archiwizacja dokumentów dotyczących zgłoszeń usterek

  • kontakt i prowadzenie działań z Klientami firmy i Administratorami

  • wstępną ocenę rozwiązań projektowych realizowanych napraw gwarancyjnych

  • sporządzanie raportów, harmonogramów i innej dokumentacji realizowanych napraw gwarancyjnych

  • współudział w pracach komisji usterkowych i po-usterkowych związanych z weryfikacją jakości wykonywanych prac naprawczych

  • weryfikacja wykonywanych prac naprawczych w świetle zwalniania kaucji gwarancyjnych

  • udział w spotkaniach sprawozdawczych ze Wspólnotami

  • inne polecenia bezpośredniego przełożonego

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne/budowlane/administracyjne/prawo lub w trakcie studiów

  • doświadczenie w branży budowlanej/deweloperskiej mile widziane

  • dobra znajomość pakietu Ms Office

  • dobra organizacja pracy, rzetelność oraz zaangażowanie

  • umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie o ustabilizowanej pozycji rynkowej,

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,

  • Pakiet benefitów pozapłacowych.