Oferta pracy

Inżynier Serwisu Gwarancyjnego (K/M)

ROBYG

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad realizacją prac związanych z usterkami gwarancyjnymi i pogwarancyjnymi

  • nadzór w zakresie poprawności dokonywania realizacji gwarancji umów dotyczących inwestycji Robyg

  • prowadzenie spraw związanych z przyjmowaniem, ewidencjonowaniem i weryfikacją oraz koordynowaniem zgłoszeń usterek oraz potwierdzeń ich usunięcia

  • kontakt i prowadzenie działań z Administratorami inwestycji ROBYG oraz z klientami

  • sprawowanie wielobranżowego dozoru technicznego nad realizacją robót naprawczych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne budowlane

  • doświadczenie w branży budowlanej/deweloperskiej (minimum 2 lata)

  • dobra znajomość pakietu Ms Office

  • dobra organizacja pracy, rzetelność oraz zaangażowanie

  • umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Pracę w prężnie rozwijającej się spółce o ustabilizowanej pozycji rynkowej

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • System motywacyjny

  • Pakiet benefitów pozapłacowych (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do nauki języka angielskiego)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie