Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier serwisu gwarancyjnego

JDM Deweloper sp. z o.o.

  • Piaseczno, mazowieckie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Jesteśmy polskim, doświadczonym i sprawdzonym deweloperem, liderem w budowie domów jednorodzinnych. W oparciu o wieloletnie doświadczenie oraz stałą współpracę z najlepszymi partnerami, tworzymy firmę JDM Deweloper, której misją jest realizacja marzeń Klientów o własnym domu, a głównym celem satysfakcja i zadowolenie przyszłych mieszkańców.

Projektujemy z myślą o jutrze, starannie wybieramy lokalizacje naszych inwestycji, a wszystko to w symbiozie z otoczeniem i z poszanowaniem naturalnego środowiska. Zrealizowaliśmy już 8 inwestycji: Leśny Kwiat I, Leśny Kwiat II, Leśny Kwiat III, Leśny Kwiat IV, Leśny Kwiat V, LeśnyKwiat VI, Kabacka Przystań Residence, Kabacka Przystań Gardens. Jesteśmy w trakcie budowy inwestycji Kabacka Przystań Prestige i Chojnów Park.

Nasze osiedla to coś więcej niż tylko budynki, to przestrzenie najwyższej jakości, które pomagają urzeczywistnić marzenia.

W naszych inwestycjach stawiamy na Odnawialne źródła energii (OZE). To co nas wyróżnia to fakt, że jesteśmy członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich, dzięki czemu zakup mieszkania nie będzie kojarzyć się z ryzykiem. Jesteśmy również zaangażowani społecznie: WSPIERAMY IDEĘ HONOROWEGO KRWIODAWSTWA I POZYSKIWANIA DAWCÓW KOMÓREK MACIERZYSTYCH oraz WOŚP.

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie odbiorów lokatorskich
  • Obsługa roszczeń nabywców lokali
  • Analiza zgłoszeń usterkowych, dokumentacji, umów
  • Koordynowanie prac i nadzór nad ekipami budowlanymi dokonującymi napraw
  • Pozyskiwanie wykonawców do napraw
  • Wewnętrzna współpraca z działem sprzedaży i działem budowy
  • Przygotowywanie przedmiarów i zamówień materiałów
  • Bieżąca obsługa klienta (mail, telefon)

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne na kierunku budownictwo lub pokrewnym (lub na ostatnim roku studiów)
  • Umiejętność czytania i analizowania dokumentacji budowlanej, umów etc.
  • Ogólna znajomość technologii stosowanych w budownictwie mieszkaniowym
  • Zadaniowe podejście do stawianych problemów
  • Sumienność, systematyczność
  • Umiejętności organizacji pracy własnej oraz ekip budowlanych
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Prawo jazdy kat. B
  • Kultura osobista w kontakcie z klientem

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia praktyki zawodowej oraz doświadczenia w szeroko rozumianym procesie inwestycyjnym
  • Szkolenia z zakresu budownictwa, Prawa budowlanego, Kodeksu cywilnego etc.
  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie na podstawie umowy o pracę lub B2B
  • Możliwość szerokiego rozwoju zawodowego
  • Niezbędne narzędzia pracy – laptop, telefon komórkowy
  • Przyjazną atmosferę, wsparcie współpracowników.

Ogłoszenie archiwalne