Logo Pracuj.pl

Inżynier Serwisu (Haas)

ABPLANALP SP. Z O.O.O firmie

  • Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należeć instalacja oraz serwis obrabiarek CNC do obróbki metalu.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (budowa maszyn, elektronika, automatyka itp.)
  • umiejętność napraw urządzeń lub doświadczenie w dziale utrzymania ruchu,
  • umiejętność analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów technicznych
  • doświadczenie w obsłudze obrabiarek CNC,
  • silna motywacja do pracy oraz odpowiedzialność,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • prawo jazdy kat. B,
  • gotowość do wyjazdów służbowych,
  • znajomość sterowania Fanuc, Siemens, Heidenhain (mile widziane).

To oferujemy

  • ciekawą pracę w firmie reprezentującej producentów obrabiarek do obróbki metali,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,
  • narzędzia pracy (samochód służbowy/komputer/telefon),
  • pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe)
  • dofinansowania z ZFŚŚ.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku

ABPLANALP SP. Z O.O.

Abplanalp Sp z o.o. to jedna z największych firm w Europie Środkowej od 42 lat dostarczająca nowoczesne technologie światowych producentów w zakresie obróbki metali. Dostarczamy rozwiązania technologiczne gwarantujące przewagę konkurencyjną naszym partnerom biznesowym. Wieloletnia obecność na rynkach, współpraca z wiodącymi producentami obrabiarek CNC i maszyn konwencjonalnych, ogromne doświadczenie, kompleksowa oferta i wsparcie technologiczne, a przede wszystkim identyfikacja potrzeb Klienta stanowią o wyjątkowości naszych usług.

Inżynier Serwisu (Haas), Bydgoszcz