Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Serwisu HVAC

ENGIE SAR Sp. z o.o.

  • Zwoleńska 97, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Zwoleńska 97

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie realizacją obsługi technicznej urządzeń i instalacji HVAC na obiektach (konserwacja bieżąca, przeglądy, naprawy) zgodnie z warunkami określonymi przez klientów w umowie serwisowej,

  • Przygotowywanie ofert serwisowych i montażowych dla klientów firmy oraz kierowanie i nadzór nad ich realizacją.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum wyższe - inż. w specjalności sanitarnej (klimatyzacja, wentylacja, chłodnictwo) lub pokrewnej,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Umiejętność pracy w grupie współpracowników,

  • Dyspozycyjność, zaangażowanie i sumienność,

  • Chęć do podnoszenia kwalifikacji.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Wynagrodzenie zależne od posiadanych kwalifikacji i doświadczenia,

  • Dostosowanie zakresu obowiązków do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia,

  • Zdobycie uprawnień (uprawnienia budowlane, świadectwa kwalifikacyjne, certyfikaty kompetencji),

  • Ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze w ponad 150 osobowym zespole techników i inżynierów,

  • Dodatkowe benefity pozapłacowe (pakiet medyczny dla firm),

  • Możliwość uczestnictwa w kursach specjalistycznych.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

ENGIE SAR Spółka z o.o. specjalizująca się w świadczeniu usług generalnego wykonawstwa w zakresie robót instalacji sanitarnych i elektrycznych jak również w kompleksowej obsłudze technicznej budynków ( m.in. serwerowni, szpitali, pomieszczeń czystych oraz innych obiektów wymagających utrzymania reżimowych warunków pracy infrastruktury technicznej).

Przewiń do profilu firmy