Ta oferta pracy jest nieaktualna od 113 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Serwisu HVAC

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-03-29

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Wyser is the international company within Gi Group in charge of searching for and selecting specialized middle and senior management. We are present in Brasil, Bulgaria, China, Croatia, Montenegro, Czech Republic, Spain, India, Latvia, Poland, Portugal, Russia, Rumunia, Serbia, Turkey and Italy.

    Dla jednego z naszych Klientów, firmy oferującej rozwiązania z zakresu klimatyzacji i chłodnictwa , poszukujemy Kandydata na stanowisko:

    Workplace: Warszawa
    MW/SER/WRO

    Opis stanowiska:

    • Uruchamianie i obsługa serwisowa urządzeń chłodniczych
    • Realizacja planów napraw, konserwacji i przeglądów maszyn
    • Rozpoznanie przyczyn awarii i sposobów ich usuwania
    • Doradztwo techniczne na potrzeby klientów
    • Prowadzenie dokumentacji serwisowej
    • Wsparcie dla zespołu realizacji projektów w zadaniach operacyjnych

    Wymagania:

    • Min. średnie wykształcenie techniczne
    • Doświadczenie w naprawach urządzeń chłodniczych
    • Praktyczna umiejętność obsługi sterowników i automatyki chłodniczej
    • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
    • Uprawnienia elektryczne SEP do 1 kV
    • Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym zrozumienie dokumentacji technicznej
    • Samodzielność w działaniu
    • Odpowiedzialność i zaangażowanie
    • Dyspozycyjność do wyjazdów do Klientów
    • Prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się organizacji
    • Samodzielność działania
    • Możliwości rozwoju i zdobycia doświadczenia, poznanie nowych technologii chłodniczych
    • Niezbędne narzędzia pracy (auto, laptop, telefon komórkowy)
    • Pakiet benefitów pracowniczych
    • Przyjazną atmosferę pracy
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    I hereby give consent for my personal data contained in my CV to be processed by Wyser Sp. o.o. with its registered office in Katowice, ul. Sobieskiego 11 for the purposes of the recruitment process under the Personal Data Protection Act as of 29 August 1997(consolidated text: Journal of Laws 2014, item 1182 as amended) I also agree to share my personal data to other entities of the group Gi Group and potential employers for the purposes of the recruitment process. I have the right to access my data and correct them.