Ta oferta pracy jest nieaktualna od 76 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Serwisu i Wsparcia Sprzedaży

  • Ciechanów, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-07-09

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ws

    Grupa T4B w skład, której wchodzą spółki: T4B, IPP, T4B Budownictwo, Varia Tech oraz Sort-Bet, powstały z myślą o dostarczaniu, wdrażaniu systemów informatycznych, teletechnicznych i elektrycznych oraz usług consultingowych związanych z IT oraz bezpieczeństwem.

    Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Ciechanów
    Nr referencyjny: IPQ

    Zakres obowiązków:

    • Wykonywanie prac serwisowych w zakresie obsługi urządzeń pomiarowych;
    • Diagnostyka i interpretacja wykonywanych pomiarów parametrów jakości energii elektrycznej;
    • Sporządzanie raportów i dokumentacji z wykonywanych prac.
    • Wsparcie dla Klientów poprzez udzielanie porad technicznych;
    • Wsparcie przedsprzedażowe dla klientów działu handlowego;

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe Elektronika /Elektrotechnika lub pokrewne – ukończone lub w trakcie;
    • Znajomość zagadnień związanych z elektrotechniką;
    • Umiejętność wykonywania pomiarów parametrów elektrycznych wraz z ich interpretacją;
    • Znajomość programu AutoCAD (mile widziany);
    • Prawo jazdy kategorii B (wymagana mobilność);
    • Uprawnienia SEP minimalnie do 1kV (docelowo konieczność uzyskania uprawnień bez ograniczeń);
    • Znajomość języka anielskiego w stopniu komunikatywnym;
    • Mile widziane doświadczenie zawodowe związane z elektroniką lub/oraz elektrotechniką;
    • Mile widziane doświadczenie w zakresie pomiarów parametrów jakości energii elektrycznej (norma PN EN 61000-4-30) lub sprzedaży.

    Opis stanowiska:

    • Zatrudnienie na umowę o pracę;
    • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania;
    • Pakiet opieki medycznej;
    • Pakiet Multisport;
    • Ubezpieczenie grupowe;

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji wraz z numerem referencyjnym w temacie wiadomości klikając w przycisk aplikuj.

    Prosimy o dopisanie na swojej ofercie następującej klauzuli:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez firmę IPP Sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych DZ. Ust. Nr 133 poz. 883).